Як почати працювати на радіо.

Якщо вам цікава робота в засобах масової інформації, то ви можете влаштуватися не тільки в газету або на телебачення, але і на радіо. Для цього навіть не завжди необхідно спеціальну освіту.
Інструкція
1
Оберіть професію і посаду, яку ви хотіли б займати на радіо. Спектр роботи досить широкий - ви можете стати радіоведучим, режисером, випусковим редактором, кореспондентом, звукорежисером.
2
Отримайте спеціальну освіту для роботи на радіо. Його необхідність залежить від обраної посади. Наприклад, і ведучий, і журналіст можуть мати освіту в галузі, пов'язаної не тільки з радіо. Для посади же звукорежисера необхідні спеціальні навички. Якщо у вас вже є вища освіта, ви можете просто пройти прискорені курси. Їх вартість залежить від конкретної школи і міста, де ви живете. В середньому для Москви ціна подібного навчання складає 15 тисяч рублів за повний курс з дванадцяти занять. Якщо ви плануєте виходити в ефір, попрацюйте над своїм голосом і манерою мови. При наявності мовних дефектів зверніться до логопеда. А для розвитку красномовства вам підійдуть курси ораторської майстерності.
3
Отримайте досвід у журналістиці. Бажано, щоб це було радіо, але може підійти і друкована преса, наприклад, для посади автора текстів. Досвід можна отримати під час практики у вузах, а також самостійно, беручи участь в некомерційних проектах в якості волонтера. Зверніться на різні місцеві радіостанції, можливо, у них знайдеться для вас підробіток.
4
Поліпшивши своє резюме з допомогою досвіду, займіться пошуком повноцінно оплачуваної роботи на радіо. Вакансії можуть бути розміщені на сайтах радіостанцій, на спеціальних порталах для пошуку роботи. Також має сенс звернутися в кадрове агентство. Будьте готові до високої конкуренції, особливо за посаду ведучого. На співбесіді постарайтеся продемонструвати не тільки професійні навички, а й ваше відміну від інших кандидатів. У людини з яскравою індивідуальністю є шанси бути поміченим і швидше вийти в радіоефір.