Як оновити дитяче ліжечко.

Дуже часто дитячі ліжечка переходять у спадок, нерідко мама укладає спати свого малюка в ту ж колиска, де відпочивала сама, коли була в дитячому віці. Викидати такі речі шкода, особливо якщо меблі дерев'яні і зроблена дуже якісно.
Вам знадобиться
  • - новий матрац;
  • - наждачний папір;
  • - жорстка кисть;
  • - грунтовка;
  • - фарба підходяща для обробки дитячих меблів;
  • - серветки і клей для декупажу;
  • - вижігательний прилад.
Інструкція
1
Уважно огляньте ліжечко, перевірте стан всіх її частин. Вам обов'язково потрібно замінити матрац нової сучасної моделлю, яка буде допомагати дитині зростати правильно і не деформує хребет. Ні в якому разі не залишайте старий ватний або поролоновий матрац.
2
Буде потрібно замінити і коліщатка ліжечка, щоб вони легко рухалися, дозволяючи швидко переміщати меблі туди, де вам буде зручно укладати немовляти.
3
Акуратно розберіть річ. Якщо якісь дерев'яні частини ліжечка зламані або сильно пошкоджені, відкладіть їх і замовте такі ж в столярному цеху.
4
Зніміть старе потріскане покриття спеціальної смивкой або великої шкіркою. Приберіть робоче місце від сміття і завершите очищення дрібним наждачним папером. Жорсткої пензликом приберіть пил з оброблених дерев'яних елементів.
5
Обробіть ліжечко спеціальною грунтовкою, яка захистить деревину і допоможе новому покриттю краще лягти. Фарбу вибирайте тільки для роботи в приміщенні і відповідну для дитячих меблів. Є текстурні покриття на основі акрилового латексу, вони ідеально підходять для реставрації ліжечка. Фарбу наносите синтетичної пензлем або маленьким валиком.
6
При роботі виконуйте рекомендації, зазначені в інструкції по застосуванню. Щоб домогтися соковитого яскравого кольору, нанесіть ще один шар фарби, після того як висохне перший. Для додаткової декоративності фарбуватимете кожну перекладинку на ліжечку фарбою іншого кольору.
7
Дитячу ліжечко можна прикрасити за допомогою серветок для декупажу. Наклейте веселі малюнки на спинки зовні і покрийте відповідним лаком на водній основі.
8
Якщо у вас є можливість і вміння, можна спробувати випалити за допомогою спеціального приладу орнамент на ліжечку. Малюнок виберіть простий, чіткий і ясний. Можна написати яке-небудь добре побажання або дитячий віршик стильним цікавим шрифтом.
9
У ліжечку немовля проводить багато часу і вивчення зовнішнього світу починається саме з цього предмету меблів, тому реставрують річ з любов'ю і ніжністю, акуратно й ретельно.