Як плести фенечки з візерунками з муліне. Фенечки з муліне з візерунками.

Культура плетіння фенечек з ниток зародилася серед шанувальників руху хіпі в 20 столітті, але сьогодні фенечки плетуть навіть ті люди, які не підозрюють про їх приналежність до неформальних рухам і філософії хіпі. Яскраві кольорові фенечки можуть стати прикрасою, яку виділить вас з натовпу, а якщо ви будете знати про те, що позначає кожен колір і кожен візерунок, фенечка стане ще і значущим предметом, який ви носите на собі, і звичайно, пам'ятним подарунком друзям і близьким . Зробити фенечку зовсім нескладно - для цього вам знадобиться тільки шпилька, ножиці і кольорові нитки муліне.
Інструкція
1
Нитки беріть такі, щоб їх довжина в 4 рази перевищувала довжину готової фенечки. Вам знадобляться 2 червоні нитки, 2 чорні нитки і 2 білі нитки. Довжина кожної нитки повинна складати 100-120 см.
2
Зв'яжіть все нитки у вузол на кінці і приколіть шпилькою до коліну джинсів або до подушки. Розрівняйте нитки, розподіливши всі кольори в потрібному порядку.
3
Крайньою зліва червоною ниткою зав'яжіть подвійний вузлик на наступній за нею другого червоної нитки. Продовжуйте кінцем нитки, що виходять з вузлика, обв'язувати інші нитки в ряду, роблячи навколо кожної нитки по 2 вузла.
4
Закінчивши ряд, ви побачите, що кінець першої червоної нитки перемістився вправо, і у вас вийшла діагональна лінія вузликів.
5
Перейдіть до нитці, яка виявилася з лівого краю ряду - це повинна бути ваша друга червона нитка.
6
Обвяжіте цією ниткою наступну за нею нитку подвійним вузликом і продовжуйте робити вузлики до кінця ряду. Таким чином, в кінці ряду у вас поруч опиняться два кінця червоних ниток, а зліва крайней виявиться біла нитка.
7
Продовжуйте в'язати вузлики зліва направо кожної наступної ниткою, формуючи діагональні лінії вузликів. Робіть вузлики акуратними і однаковими, щоб плетіння було рівним і красивим. Затягуйте вузлики з однаковою силою.
8
Коли ви доплетете фенечку до кінця, зав'яжіть вузлик, і кінець заплетене в косичку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=riQ4wHsNRDU