Як знайти потрібний сервер.

Counter-Strike є незаперечним лідером серед онлайн-шутерів. Завдяки величезній кількості різних модів кожен гравець може вибрати собі сервер до душі.
Інструкція
1
Найбільш простим модом гри є Deathmatch. У цьому випадку гравець на початку раунду гравець обирає собі першорядне і другорядне зброю. Рахунок ведеться на максимальну кількість вбивств. Гравець має право вибрати нову зброю тільки в тому випадку, якщо його вбили і він знову відродився. Цей режим підходить для тренування з яким-небудь одним видом зброї або ж просто для того, щоб убити час.
2
Для гравців, які хочуть підняти рівень володіння декількома речами відразу і показати високий клас гри незалежно від того, що у них в руках, підійде режим Gungame. У цьому випадку на старт видається найслабше зброя - Glock. У міру накопичення вбивств, в руках у гравця з'являються по черзі всі види пістолетів, дробовики, СМГ, гвинтівки і так далі. Завершальним етапом є ніж - необхідно вбити одного або декількох гравців, після чого гравець оголошується переможцем. Існують два види цього мода - у першому варіанті рахунок очок йде у кожного гравця окремо, у другому ж підсумовуються окуляри всієї команди.
3
У випадку якщо ви любите RPG, до ваших послуг CS-WCS сервера. На цих серверах гравець має можливість вибрати одну з декількох рас, у кожної з яких є свої вміння, наприклад, підвищений шкоди гранат, телепортація, прозорість моделі гравця і т.д. Окуляри, що нараховуються за вбивства і перемоги, йдуть у показник «Досвід», на підставі якого можна вибрати нову расу або прокачати наявну. Спочатку рас було всього вісім, але зараз існують WCS-сервера, на яких сумарна кількість рас досягає декількох сотень.
4
Якщо ж ви втомилися від безглуздої стрілянини і вас цікавить щось новеньке, ви можете вибрати surf, jailbreak, deathrun, hide'n'seek і багато інших сервера, які відрізняються тим, що вбивати кого-небудь на них не треба або зовсім не можна. Приміром, на серверах surf гравці ковзають по спеціальним рампах, а у випадку з deathrun перед ними збудований заплутаний лабіринт.