Як перенести текст на телефон.

Сучасні стільникові телефони, забезпечені картами пам'яті, можуть виступати в ролі сховища різних файлів, у тому числі і текстових. Для передачі подібної інформації з комп'ютера на мобільник потрібно зовсім небагато часу.
Вам знадобиться
  • - Bluetooth-адаптер; - USB-шнур; - ІК-пристрій; - Диск з програмним забезпеченням; - Доступ в інтернет; - Програма для читання електронних текстів.
Інструкція
1
Ви можете перенести текст з комп'ютера на телефон через пристрій Bluetooth. Для цього купите Bluetooth-адаптер, щоб забезпечити бездротове з'єднання мобільного телефону і комп'ютера. З адаптером повинен продаватися диск, що містить програмне забезпечення, яке потрібно буде встановити на ваш комп'ютер. Як тільки ви його встановіть, виберіть на вашому телефоні режим Bluetooth і здійсните передачу тексту з комп'ютера на телефон. Зробити це нескладно, просто слідуйте підказкам системи.
2
Використовуйте USB-шнур для підключення телефону до комп'ютера. Зазвичай при покупці нового мобільника він входить в комплект з диском, на якому записано програмне забезпечення. Якщо у вас немає такого шнура, пошукайте його в спеціалізованих магазинах з урахуванням саме вашої моделі телефону. Програмне забезпечення можна також завантажити в інтернеті. Після його установки ви зможете відправляти текстові файли на свій телефон за допомогою спеціальної програми.
3
Якщо у вашому телефоні є інфрачервоний порт, придбайте спеціальне ІК-пристрій. Воно дозволяє передавати файли з комп'ютера на мобільник і назад за допомогою інфрачервоного зв'язку. Залежно від його типу підключіть інфрачервоний пристрій до USB або СОМ-роз'єму вашого комп'ютера. Потім встановіть з доданого диска програмне забезпечення. Його також можна скачати в інтернеті. Зробіть певні настройки інфрачервоного порту в телефоні і зробіть його підключення до комп'ютера. Щоб провести передачу файлів, дотримуйтеся порад програми.
4
Врахуйте, що не в усіх телефонах передбачена опція читання електронних текстів. Якщо у вашому мобільному пристрої також відсутня дана функція, завантажте в нього спеціальну програму з інтернету.
Корисна порада
Майте на увазі, що підключення телефону до комп'ютера через Wi-Fi не дає доступу до файлів і папок, що зберігаються на жорстких дисках ПК. Але воно буде з'єднуватись між мобільником і інтернетом за допомогою комп'ютера.