Як плести фенечки з ниток для початківців. Фенечки з двох ниток.

Незважаючи на те, що в магазинах можна придбати в наші дні будь-які прикраси - як ювелірні, так і недорогу, але привабливу біжутерію, багато дівчат віддають перевагу прикрасам, створеним власними руками. Такі прикраси одразу притягують увагу оточуючих, надають своїй власниці більше індивідуальності. Популярним і простим способом прикрасити себе є плетіння фенечек. Сплести просту і яскраву фенечку неважко - доклавши трохи зусиль, ви зможете швидко навчитися техніці плетіння, і надалі вдосконалюватися в плетінні складніших браслетів.
Вам знадобиться
  • ножиці; англійська шпилька; швейна шпилька; нитки муліне.
Інструкція
1
Візьміть ножиці, англійську шпильку, швейні булавки для розпуску вузликів, і нитки муліне потрібного кольору.
2
Почніть з плетіння фенечки з двох-трьох кольорів. Довжина кожної нитки повинна становити не менше 100 см, якщо ви хочете, щоб готова фенечка відповідала обхвату вашого зап'ястя.
3
Плести фенечки з ниток можна як прямим, так і косим плетінням, яке найбільш широко поширене серед сучасних рукодільниць.
4
Візьміть по 2 нитки кожного з трьох кольорів (наприклад, червоного, білого і чорного) - всього у вас має бути шість ниток, пов'язаних на кінці у вузлик. В вузлик проденьте шпильку і прикріпіть її до основи для зручності подальшої роботи. Кінці ниток за вузликом заплетене в косичку.
5
Крайню зліва нитка обв'яжіть подвійним вузликом навколо наступної за нею праворуч нитки. Після другої нитки обв'яжіть подвійним вузликом третю, потім четверту - і продовжуйте, поки не дійдете до кінця ряду. Ліва нитка переміститься вправо.
6
Перейдіть до нитки, яка тепер опинилася крайней зліва, і повторіть обплітання ряду подвійними вузликами зліва направо. У вас повинні виходити похилі лінії вузликів - два ряди червоних вузликів, два ряди білих, два ряди чорних. Після того, як всі три кольори будуть сплетені, ви знову побачите, що дві червоних нитки, як на самому початку роботи, виявилися зліва.
7
Продовжуйте плести за описаною технологією, поки нитки не закінчаться, і фенечка не набуде потрібну довжину. Зауважте на кінці вузол і сплетіть косичку.
8
Надалі ви зможете удосконалювати свою техніку і плести більш складні візерунки, ніж прості діагональні смужки - ялиночки, ромби, і багато іншого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PXDivBEGfN0
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що такий процес, як плетіння фенечек з ниток починається з двох-трьох квітка.
Корисна порада
Кожна нитка муліне повинна мати довжину понад 100 см. У такому випадку готова фенечка буде відповідати обхвату зап'ястя.