Як відзначити 18-річчя взимку. Як провести повноліття.

Свято повноліття хочеться провести по-особливому? Не бійтеся замерзнути або занудьгувати на холодну пору року, а краще гарненько продумайте сценарій спекотною вечірки, яка зарядить відмінним настроєм і надовго залишиться в пам'яті.
Інструкція
1
Якщо ви любите активний відпочинок, запросіть друзів провести з вами день народження за містом у приватному будиночку або на турбазі з прокатом лиж і іншого зимового спортінвентарю. Там же ви зможете влаштувати невеликі змагання, в яких переможцям лижної гонки мають дістатися якісь призи. «Призовий фонд» вам краще обміркувати заздалегідь. Головне, щоб невеликі сувеніри були вручені кожному учаснику.
2
Запросіть друзів на каток. Навіть якщо ви самі не насилу стоїте на ковзанах, процес навчання буде веселим та незабутнім, особливо якщо серед запрошених виявиться рівна кількість дівчат і хлопців. Якщо ви боїтеся впасти, подбайте про захист, яку можна придбати в будь-якому спортивному магазині. А після півтора-двогодинного катання вирушайте з друзями в найближче кафе - пити каву і ділитися враженнями.
3
Будь-коли року можна влаштувати тематичну вечірку з відповідними костюмами, зачісками, стравами і музичним супроводом. Ідей для таких урочистостей маса: бугі-вугі паті, свято в східному стилі, піжамна вечірка, вечірка в клоунів і т.д. Ваше завдання - продумати сценарій свята, щоб гості не занудьгували, і не зникла відповідна атмосфера. Для цього можна звернутися до послуг організаторів подібних свят у вашому місті.
4
Якщо вас чекає відзначати 18-річчя в самоті, заздалегідь домовтеся з яким-небудь професійним фотографом, скажімо, про фотосесії на снігу. Можливо, вам вдасться «перевтілитися» в один або кілька образів, залежно від фантазії і вільного часу фотографа і моделі.
5
Якщо ви хочете привітати людину з 18-річчям, зробіть йому сюрприз - влаштуйте феєрверк на засніженій вулиці або витопчем на снігу короткий, але оригінальне привітання, а потім зателефонуйте імениннику і попросіть виглянути у вікно. В якості подарунка для дівчат можна заздалегідь замовити в квітковому салоні ті квіти, які складно дістати в зимові місяці.