Як плести прямим плетінням фенечки. браслет Феничка приймемо плітеніе.

Фенічка - прекрасний подарунок для друзів і оригінальна прикраса. Існує маса способів плетіння, що дозволяють створити найрізноманітніші візерунки і фактури фенечки , і з них яскраво виділяється пряме плетіння, по простоті доступне будь-якому починаючому. Використовуючи цей метод, ви зможете сплести як однотонне пряме полотно, так і будь-який малюнок або візерунок, вплетений в нього.
Вам знадобиться
  • шпилька; 16 ниток; моток довгою фонової нитки.
Інструкція
1
Для того, щоб навчитися такому плетінню, спробуйте сплести фенечку прямим плетінням за готовою схемою, яку можна знайти на будь-якому сайті, присвяченому фенечки. Як приклад візьмемо фенечку з малюнком у вигляді листа.
2
Візьміть шпильку, 16 ниток муліне світло-зеленого кольору, а також моток довгою фонової нитки. Зв'яжіть все нитки у вузол і приколіть шпилькою до нерухомої поверхні.
3
Фонову темну нитку прив'яжіть подвійним вузликом до крайньої зліва світло-зеленій нитці. Потім прив'яжіть подвійним вузликом фонову нитку до наступної в ряду зеленої нитці. Продовжуйте обв'язувати фонової ниткою зелені нитки, поки не закінчиться ряд. Кінець фонової нитки виявиться на протилежній стороні.
4
Зробіть ще два вузлика, обплітаючи крайню справа зелену нитку - тим самим, ви почнете наступний нижній ряд. Продовжуйте обплітати зелені нитки фонової подвійними вузликами, поки не дійдете до кінця - в кінці ряду кінець фонової нитки знову опиниться ліворуч. В плетінні справа наліво дзеркально відбивайте вузлики, які ви робили зліва направо.
5
Сплетіть ще кілька рядів фонової ниткою, то справа наліво, то зліва направо. Дійшовши за схемою до того місця в ряду, коли потрібно починати малюнок, не доплетайте фонову нитку до кінця, а оплете темну фонову нитку двома вузликами світло-зеленої нитки.
6
Вузлики світлої нитки, призначеної для малюнка, повинні бути протилежні вузлам, які ви в'язали фонової ниткою. Звіряючись зі схемою, сплетіть в даному ряду стільки світло-зелених вузликів, скільки потрібно для візерунка.
7
Коли в ряду знову піде фоновий колір, знову обплітають зелені нитки темної фонової ниткою, направляючи вузол в іншу сторону.
8
Переходячи на наступний ряд, знову обплітають відповідно до схеми спочатку фонової ниткою зелені нитки, а потім зробіть декілька вузликів зеленої ниткою навколо фонової нитки. Продовжуйте плетіння до кінця ряду фоновими вузликами.
9
Для зручності зчитування схеми розгорніть її боком - так, як вона буде розташовуватися на фенечки, і плетіть її до кінця, згідно описаної техніці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DmmWK8ah5n4
Зверніть увагу
Для зручності зчитування схеми розгорніть її боком так, як вона буде розташовуватися на фенечки, і плетіть її до кінця, згідно описаної техніці.
Корисна порада
Найкраще плести фенечки прямим плетінням, використовуючи при цьому спеціальну готову схему.