Як вибрати травневий тур до Європи.

Травневі тури до Європи традиційно користуються великим попитом. Тому подорож треба планувати заздалегідь. Це пора року прекрасна для відпочинку тим, що на курортах різних країн радує комфортна тепла погода. Але всі європейські країни такі цікаві, що вибрати тур непросто.
Інструкція
1
Якщо ви є любителем пляжного відпочинку, віддайте перевагу курортам Чорногорії. Саме до травня в цій країні встановлюється ідеальна температура повітря і води. Крім того, в даний період тут не так багато туристів, як в інші місяці. Але прибережні зони можуть бути ще не повністю обладнані.
2
Суха травнева погода - це прекрасний час для автобусних турів по Європі. Якщо ви хочете побачити за одну поїздку якомога більше країн, виберіть саме такий варіант відпочинку. Наприклад, дуже часто маршрути проходять через Італію, Францію, Іспанію, Португалію. Переносити такі тривалі екскурсії набагато легше, ніж влітку, оскільки ще немає спеки.
3
Якщо ви віддаєте перевагу більш прохолодну погоду, вирушайте в тур країнами Балтики. В травні середня температура повітря тут не перевищує + 15-17 градусів. Правда, є ймовірність, що під час відпочинку дні виявляться далеко не сонячними і вас зустріне похмура і дощова погода. Але в будь-якій поїздці є свої плюси і мінуси. І іноді доводиться чимось жертвувати.
4
Дуже популярні і автобусні тури по Східній Європі. Ви зможете недорого відпочити в Польщі та Чехії: прогуляйтеся по затишних вуличках, спробуйте місцеве пиво і насолодитеся місцевим колоритом і традиціями. А якщо ви збираєтеся на відпочинок зі своєю другою половинкою, краще цієї поїздки і не придумаєте. Романтика древніх європейських міст ще більше зміцнить ваші стосунки і запам'ятається приємними враженнями.
5
Щоб прекрасно відпочити на травневі свята, купите тур в чарівну Прагу. У цьому місті близько сусідять модернізм і готика, ренесанс і криві вулички старих єврейських кварталів, фольклор і класична музика з хард-роком. Це справжнє місто контрастів, які легко уживаються один з одним. До речі, в травні тут починається музичний фестиваль «Празька весна». Так що нудьгувати вам точно не доведеться.
Корисна порада
Оберіть маршрут вже в березні або квітні, оскільки під час травневих канікул отримати «палаючу» путівку практично нереально.