Як відзначити День філолога на факультеті.

День філолога відноситься до розряду професійних свят. На факультеті філології цей день особливо повинен бути в пошані. І студентам, і викладачам необхідно ретельно спланувати свято. Щоб відзначити День філолога на однойменному факультеті, заздалегідь підготуйте вітальну програму.
Вам знадобиться
  • - книга зі сценаріями свят;
  • - доступ в інтернет;
  • - музична апаратура;
  • - частування;
  • - фурнітура для оформлення;
  • - невеликі сувеніри.
Інструкція
1
Прикрасьте факультет різними аксесуарами. Виберіть що-небудь з професійної області, наприклад, гірлянди, зроблені з букв різних алфавітів. Також зверніть увагу на стандартні прикраси: повітряні кулі, кольорові боа з яскравого паперу, серпантин і конфетті.
2
Організуйте виставку робіт іменитих випускників і викладачів вашого факультету. Оформіть спеціальні стенди та стелажі. Згадайте і тих педагогів, яких немає з вами в цей святковий день, але завдяки чиїм зусиллям процвітає факультет.
3
Відзначити День філолога на факультеті допоможуть і накриті в його стінах фуршетні столи для гостей. Виберіть для цієї мети один поверх або крило будівлі. Нехай студенти молодших курсів допомагають при виборі частувань.
4
Запросіть на свято колишніх викладачів факультету, які вийшли на пенсію. Для цього придбайте спеціальні запрошення, напишіть на них дату і час проведення свята. Краще самостійно віднести запрошення адресатам десь за тиждень-два, а не відправляти поштою. У день свята організуйте реєстрацію всіх прибулих гостей.
5
Влаштуйте аукціон серед студентів факультету, вибравши кілька хороших лотів, наприклад, серед популярних для вивчення робіт викладачів або з бібліотеки. Виручені кошти пустите на яку-небудь благодійну діяльність. Звичайно, такий пункт проведення свята обов'язково обговоріть з ректором навчального закладу.
6
Підготуйте музичне оформлення. Нехай воно звучить протягом усього дня, поки на факультеті святкуватиметься День філолога. Подбайте про те, щоб музика була прекрасним доповненням до всіх проходять заходам, що не перебивала їх і підходила за тематикою і настроєм.
7
Напишіть сценарій святкової програми. Запросіть дружні факультети для виступів на честь Дня філолога. Також нехай студенти вашої спеціальності приготують підходящі номери. Цікавий концерт стане відмінним завершенням святкових заходів на честь Дня філолога.