Як плести браслети з стрічок. Як плести фенечки з стрічок.

Атласні стрічки можуть стати не тільки декоративним кантом для сумок, суконь та вишивок - вони можуть стати цілком самостійною прикрасою. Стрічками можна не тільки вишивати, а й плести з них яскраві і красиві браслети і фенечки. У цій статті ми розповімо про простий і доступною кожному техніці плетіння фенечек з вузьких атласних стрічок. На основі такого плетіння ви зможете надалі придумувати найрізноманітніші вироби та прикраси.
Вам знадобиться
  • атласна стрічка; шпилька; ножиці.
Інструкція
1
Візьміть дві довгих атласних стрічки однакової ширини. Для початку вам буде достатньо двох стрічок різних кольорів - наприклад, чорного і помаранчевого. Довжина кожної стрічки повинна бути не менше одного метра.
2
Складіть кінці двох стрічок разом і зав'яжіть вузол з петелькою. Потім на кожній стрічці зробіть 2 петлі не більше 10-15 см завдовжки і покладіть їх один на одного. Просмикніть петлю на чорній стрічці в петлю на помаранчевої стрічці і затягніть помаранчеву петельку.
3
Після цього знову зробіть петельку на помаранчевої стрічці. Протягніть її в чорну петельку і затягніть чорну стрічку. У вас в руках опиниться помаранчева петелька, до якої потрібно знову скласти чорну петельку.
4
Просмикніть чорну петлю в помаранчеву, і затягніть помаранчеву петлю. Зробіть помаранчеву петлю, після чого Протягніть її в чорну петлю і затягніть її. Продовжуйте плести браслет, почергово змінюючи і затягуючи петлі, поки браслет не досягне бажаної довжини.
5
Витягайте петлі однакової довжини і затягуйте їх не надто сильно - так, щоб малюнок браслета був акуратним, а стрічки перепліталися однаково рівно.
6
На перших порах кінець петельки ви можете фіксувати на основі шпилькою, щоб не втратити його. В результаті у вас повинна вийти фенечка з оригінальним квадратним плетінням. На кінці фенечки зав'яжіть звичайний вузол.
7
За допомогою такого плетіння ви можете робити як самостійні браслети, так і тасьму для сумок і предметів одягу, а також, тасьмою, сплетеної таким чином, можна прикрашати різні предмети інтер'єру - квіткові горщики, склянки для ручок і олівців, і багато іншого.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=huROzHJolrg
Зверніть увагу
Як матеріал для браслетів можна сміливо використовувати не лише стрічки, але і шнурки.
Корисна порада
Щоб браслет був рівним, необхідно використовувати стрічки однакових розмірів.