Як набрати бали в караоке. Як караоке визначає бали.

Якщо ви любите співати караоке, то напевно захочете випробувати себе за бальною програмі. Так співати двійні веселіше і цікавіше. Щоб набрати максимально можливу оцінку, мало мати гарні дані. Використовуйте декілька хитрощів.
Інструкція
1
Співайте тільки знайомі пісні. В іншому випадку ви не наберете і 50 балів. Чим краще ви будете знати слова і мелодію, тим більш впевненим виконавцем будете.
2
Вивчіть можливості свого голосу. Вам необхідно визначити діапазон, в межах якого ваш голос звучить найбільш приємно. Розберіться в настройках системи і виберіть потрібну тональність. Як би добре ви не співали, якщо акомпанемент буде занадто низьким або, навпаки, високим, пісню ви не витягнете.
3
Підберіть приблизний репертуар. Поспостерігайте, композиції в якому стилі вам особливо добре вдаються. Можливо, є якісь виконавці, вокальні дані яких схожі з вашими. Співайте саме їхні пісні.
4
Візьміть пару уроків вокалу. На них викладач пояснить вам, як потрібно правильно дихати, як розігрівати зв'язки перед співом, як брати складні ноти і що потрібно робити, щоб голос звучав краще. Звичайно, він не поставить вам голос за такий короткий термін, але його поради стануть в нагоді вам, і ви все одно станете співати по-іншому.
5
Намагайтеся співати голосніше. Система влаштована таким чином, що за гучність виконання додаються очки. Якщо будете співати занадто тихо, ваше вокальну майстерність НЕ буде оцінено по достоїнству.
6
Чи не імпровізуйте. Якщо ваша мета - не зробити виконання оригінальним, а саме отримати якомога більше балів, дотримуйтеся варіанту, запропонованого програмою. Будь-яке відходження від мелодії або тексту сприймається яка оцінює системою як помилка.
7
Потренируйтесь. Перед походом в караоке-бар, кілька разів заспівайте обрану пісню. Ви помітите, що з кожним разом у вас виходить краще. Ви можете розучити певну композицію з викладачем з вокалу. Він підкаже вам, як поліпшити складні місця.
8
Співайте стоячи. Так ваш голос буде звучати краще. Чи не затискати, розправте плечі. Чи не схрещуйте руки. Ваша поза повинна бути вільною, а постава - прямий.