Як поставити картинку на робочий стіл. Як зберегти фоновий малюнок на робочому столі в ноутбуці 7 віндовс.

Після завантаження операційної системи користувач бачить на екрані комп'ютера робочий стіл. За умовчанням в Windows встановлюється стандартне оформлення, що включає в себе тему і фонову картинку. Так як штатний оформлення подобається далеко не всім, багато користувачів його змінюють.
Вам знадобиться
  • - утиліта Starter Wallpaper Changer
Інструкція
1
Зміна зображення робочого столу здійснюється дуже просто. Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows XP, для зміни картинки відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Екран», потім виберіть вкладку «Робочий стіл». Знайдіть у списку фонових зображень то, яке вам подобається.
2
Якщо серед штатних зображень немає підходящого, ви можете використовувати інше, для цього натисніть кнопку «Огляд» і знайдіть потрібну вам картинку, потім натисніть ОК. Використовуйте файли з розширенням *.jpg". Штатні файли зображень зберігаються в папці C: \ WINDOWS \ Web \ Wallpaper (якщо ОС стоїть на диску С).
3
Тим, хто користується операційною системою Windows 7, для зміни зображення робочого столу можна скористатися двома способами. Перший найпростіший - знайдіть потрібне зображення, клікніть його правою кнопкою мишки і виберіть в контекстному меню пункт «Зробити фоном робочого столу».
4
Другий варіант: натисніть на порожньому місці робочого столу правою кнопкою мишки, виберіть в контекстному меню пункт «Персоналізація». У вікні, знайдіть і виберіть пункт «Фон робочого столу». Ви можете встановити картинку зі списку або вибрати свою, натиснувши кнопку «Обзор». Встановивши новий фоновий малюнок, натисніть кнопку «Зберегти зміни».
5
Слід знати, що якщо у вас встановлена початкова версія Windows 7, ви не зможете змінити фон робочого столу штатними способами, так як їх в даній версії просто немає (вони заблоковані розробниками). Проте, спосіб поміняти картинку є, для цього вам знадобиться утиліта Starter Wallpaper Changer. Після запуску утиліти натисніть кнопку Browse, виберіть потрібне зображення, потім натисніть кнопку Apply. Після перезавантаження ви побачите робочий стіл з новою картинкою. Існують і інші програми для зміни зображення в Windows 7 - наприклад, Change Background W7.