Як увійти в пошту.

Крім скачування вмісту електронної поштової скриньки на локальну машину програмою-клієнтом, можна увійти в цей ящик за допомогою браузера. Для цього призначений веб-інтерфейс. Їм забезпечено більшість публічних поштових серверів.
Інструкція
1
Запустіть браузер і перейдіть на головну сторінку офіційного сайту тієї поштової служби, якою ви користуєтеся. Якщо ви не знаєте URL цього сайту, введіть в адресний рядок браузера всі символи, розташовані у вашому адресу електронної пошти після знаку @ («собака»). Сам цей знак не вводьте. Обов'язково переконайтеся, що ви вказали URL без помилок, інакше можна потрапити на шахрайський сайт, призначений для викрадення паролів.
2
Входити в пошту з мобільного телефону слід тільки при правильному налаштуванні точки доступу та наявності безлімітного підключення. При цьому можна скористатися так званим PDA-інтерфейсом. Для цього перед доменним ім'ям помістіть знаки "m." або "pda." (Залежно від того, послугами якого сервера ви користуєтеся), наприклад, замість "gmail.com" введіть "m.gmail.com". У минулому для тієї ж мети застосовувався WAP-інтерфейс, але сьогодні навіть в недорогих телефонах браузери здатні працювати з HTML-сайтами. Використовувати такий інтерфейс можна і на настільному комп'ютері, якщо використовується повільний канал.
3
Якщо ресурс, крім доступу до пошти, надає й інші послуги, форма введення імені користувача і пароля може після завантаження сторінки не з'явитися. Тоді виберіть у списку послуг пункт «Пошта».
4
Введіть ім'я користувача та пароль в призначені для цього поля. Якщо ви не знаєте свого імені користувача, введіть всі символи, розташовані у вашому адресу електронної пошти перед «собакою». Сам цей знак не вводьте. Потім, якщо сайт надає послуги на кількох доменах другого рівня, виберіть у списку той з них, який розташований у вашому адресу після «собаки». Зніміть галочку «Запам'ятати пароль» або, залежно від сервера, встановіть галочку «Не запам'ятовувати» або «Чужий комп'ютер». Тепер натисніть кнопку «Вхід» або «Увійти».
5
Завершивши роботу з поштовою скринькою, натисніть посилання «Вихід» або «Вийти». Зазвичай вона розташована в правому верхньому кутку сторінки. Якщо не вийти з веб-інтерфейсу, існує ризик отримання доступу до вашої пошти з боку тих хто, користується тим же комп'ютером або телефоном.
Переглядати листи, що прийшли на електронну пошту, відправляти і сортувати їх можна не тільки за допомогою комп'ютера. Подібний сервіс доступний і при використанні мобільного телефону. Завдяки чому в електронну поштову скриньку можна входити зі свого стільникового.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон з виходом в інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Мобільні версії сайтів та електронної пошти дозволяють завжди бути в курсі останніх подій і нових повідомлень. Також за допомогою телефону можна обмінюватися електронними листами, переглядати фотографії, відправляти миттєві повідомлення.
2
Зайти в пошту з телефону можна різними способами. Наприклад, встановити поштовий клієнт свого сервісу. Якщо ваша електронна пошта розташовується на «Яндексі», підключіть на телефоні інтернет і перейдіть за адресою m.ya.ru/ymail, який потрібно буде набрати в адресному рядку телефону. Дочекайтеся, поки сервіс визначить модель вашого телефону і запропонує посилання для скачування програми. Пройдіть по посиланню і завантажте програму.
3
Якщо ви ще не освоїли на телефоні роботу з інтернетом і відкриття інтернет-сторінок, досить буде виконати перехід за адресою m.ya.ru/ymm і завантажити програму.
4
Наберіть в адресному рядку наступну комбінацію mail.yandex.ru/, після чого у вікні, виберіть розташовується в самому низу сторінки пункт «Мобільна версія». Перейдіть по посиланню і введіть у відповідні поля логін і пароль від пошти. Увійдіть в пошту і збережіть закладку на відкриту сторінку.
5
Якщо вам зручно працювати з комп'ютером, перейдіть на сторінку mobile.yandex.ru/mail/download/, виберіть модель свого телефону, натисніть кнопку «Завантажити додаток» і збережіть програму на свій комп'ютер. Після цього вам залишиться тільки перекинути додаток в телефон.
6
Ще один варіант для здійснення завантаження програми можливий також за допомогою ПК. Підключіть комп'ютер до інтернету і наберіть в адресному рядку браузера mobile.yandex.ru/mail/iphone/. Потім виконайте наступні кроки. Для початку вам буде потрібно ввести свій номер телефону в спеціальне поле. Це необхідно для того, щоб на мобільний була доставлена посилання на скачування програми. Після чого потрібно тільки пройти по ній вже з телефону та завантажити програму. При гарній швидкості на завантаження і установку піде не більше п'яти хвилин.
7
Подібні мобільні додатки є і на інших поштових сервісах. При бажанні їх можна встановити аналогічним чином. Або зайти з телефону в мобільну версію поштового сервісу, попередньо набравши на початку адреси букву m. Для «Яндекса» - m.ya.ru, для Mail.ru - m.mail.ru, користуєтеся поштою на Gmail - набирайте m.google.ru, на «Рамблері» - m.rambler.ru. Так виконати завдання буде ще простіше.