Як вчинити автобусний тур по Європі.

Автобусні тури дозволяють мандрівникам подивитися багато прекрасних місць і країн, витративши на це мінімум часу. Якщо ви не можете вибрати, що з незвіданого вам досліджувати в цей раз, їдьте «галопом по Європах». Ця приповідка як не можна більш точно відображає авантюрний характер автобусного туру.
Інструкція
1
Всього за одну поїздку ви ознайомитеся з шедеврами і пам'ятками декількох столиць Європи. Більше 40 країн і сотні стародавніх міст чекають вас. Біг-Бен, Ейфелева вежа, Колізей і безліч інших чудових творінь людських рук ви можете подивитися, подорожуючи автобусом.
2
Сучасні автобуси комфортабельні, і навіть тривале подорож не стане важким випробуванням. Виберіть маршрут із зупинками в мотелях на ніч, щоб тур доставив вам лише задоволення. Найпопулярнішими є поїздки по Європі тривалістю 9-12 днів. Найчастіше туристи відвідують Францію, Іспанію, Чехію, Німеччину, Угорщину, Нідерланди, Італію.
3
Мабуть, сама екстремальна частина поїздки - це дороги Росії, як тільки колеса автобуса торкнуться покриття європейського шосе, ви будете отримувати лише задоволення від подорожі. Якщо є можливість, подивіться на машину до покупки туру. Автобус повинен бути новим, зі зручними кріслами, кондиціонером, великими панорамними вікнами і туалетним відсіком.
4
Дуже увлекателен тур, в якому ви проїдете під Ла-Маншем і перетнете всю Англію. Тільки під час подорожі автобусом ви роздивіться стільки пам'яток з вікна. Від столиці до столиці - вся Європа розкриється перед вашим поглядом!
5
Якщо у вас збереться дружна весела компанія, ви можете відправитися в автобусний тур все разом. Часто з незнайомих один з одним людей формуються такі згуртовані групи, що мандрівники не втрачають зв'язку після поїздки і домовляються відпочивати таким складом і надалі.
Корисна порада
Постарайтеся налагодити дружні відносини з гідом і ви побачите ще багато цікавого з незапланованого програмою. Досвідчені мандрівники радять займати місця ближче до кінця салону, щоб вам відкривався панорамний огляд через всі вікна автобуса.