Як зробити так, щоб пароль не висвітлюється.

Більшість сайтів в мережі пропонує користувачеві, одного разу ввівши свої облікові дані, необхідні для входу на сторінку, запам'ятовувати їх, використовуючи спеціальну функцію автозбереження. Однак дана опція не завжди має місце. Зокрема, коли одним комп'ютером користуються кілька людей.
Вам знадобиться
  • - реєстрація в електронній пошті або на будь-якому сайті;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Входити в свій профіль без необхідності постійного введення логіна і пароля зручно, але небезпечно. Тому у випадку, коли до комп'ютера мають доступ сторонні, найзручніше відмовитися від пропонованої інтернет-ресурсами можливості автоматичного збереження облікових даних.
2
Вибрати цю функцію можна в будь-який момент. Навіть у тому випадку, якщо раніше ви використовували дану опцію. Для цього достатньо зайти на головну сторінку сайту, соціальної мережі або поштового сервісу і відключити можливість збереження пароля.
3
В електронній пошті відмовитися від автоматичного запам'ятовування можна, навіть не заходячи в свій е-mail. Відкрийте домашню сторінку використовуваного вами поштовика і у вікні, де потрібно ввести логін і пароль, залиште порожнім пункт «Зберегти пароль». Також ви можете відвідати меню «Налаштування», де вам необхідно буде вибрати розділ «Безпека» і в параметрах встановити заборону збереження логіна. Цей крок - один з важливих. Адже, знаючи логін і відповідь на контрольне запитання, зловмисник зможе без проблем поміняти пароль. А це, у свою чергу, поставить під загрозу збереження і конфіденційність наявних у вашій поштовій скриньці даних.
4
При можливому доступі до комп'ютера інших осіб небажано зберігати пароль і в соціальних мережах. Відмовитися від цієї зручною, але не завжди безпечної для вашого акаунта функції також можна з головної сторінки. Введіть в спеціальні поля свої облікові дані і перед тим як увійти на сайт, залиште порожнім вікно, поряд з яким розташовується напис «Запам'ятати пароль» або «Зберегти пароль».
5
Більшість браузерів при введенні логіна, пароля також пропонує запам'ятати їх. Якщо ви не маєте потребу в автоматичному запам'ятовуванні даних, відмовтеся від цієї функції. Встановити потрібні параметри також можна, зайшовши в меню «Налаштування» свого оглядача.