Як увійти на сервер Як адмін.

Адміністратор сервера володіє значно більшими повноваженнями, ніж користувачі. Увійти на сервер в якості адміністратора можна як віддалено, так і локально. У другому випадку забезпечується більша безпеки, оскільки не задіюються канали зв'язку.
Інструкція
1
Якщо ви знаходитесь поруч з сервером, що працює під управлінням операційної системи Linux, і на його екрані вже відображається робочий стіл, спочатку завершіть поточний сеанс. Спосіб його завершення залежить від того, який запущений графічний інтерфейс. Наприклад, якщо це KDE, натисніть на кнопку з буквою K і зубчастим колесом, потім в меню оберіть пункт «Завершити сеанс» та натисніть кнопку «Завершити поточний сеанс». Потім в що з'явилися поля введіть ім'я користувача root і пароль цього користувача. З'явиться новий робочий стіл, і ви зможете запускати програми і виконувати програми від імені адміністратора.
2
На сервері з Windows виконайте те ж саме, але після завершення сеансу натисніть клавіші Ctrl-Alt-Del. Поля для введення логіна і пароля з'являться тільки після цього. Також врахуйте, що кореневої користувач в цій ОС називається не root, а «Адміністратор».
3
На сервері з операційною системою Linux при відсутності на ньому графічної підсистеми спочатку завершіть чужий поточний сеанс (якщо він відкритий) командою logout. Потім введіть ім'я користувача root, а після нього - пароль кореневого користувача. Те ж саме можна зробити і в графічному інтерфейсі, запустивши будь-який емулятор терміналу, наприклад, rxvt, xterm або Konsole, але замість команди logout доведеться ввести login. Тепер всі команди в цьому вікні терміналу будуть виконуватися від імені користувача root (від його імені можна навіть запускати програми, що використовують графіку), в той час як робочий стіл залишиться колишнім.
4
Ні в якому разі не підключайтеся до сервера віддалено по протоколу Telnet. Якщо ж використовується протокол SSH (текстовий) або VNC (графічний), логін і пароль введіть у відповідні поля програми-клієнта. Після цього вхід під відповідним ім'ям відбудеться автоматично. У налаштуваннях сервера повинно бути дозвіл на підключення по відповідних протоколів.
5
Увійти в якості адміністратора можна і у веб-інтерфейс сервера. При цьому ви отримаєте доступ не до всіх функцій машини, а лише до всіх функцій «движка» форуму, сайту і т.п. Для цього перейдіть на сайт за допомогою браузера, а потім натисніть на посилання «Вхід». Введіть логін і пароль адміністратора. Якщо мова йде про інтернет-магазині, посилання «Вхід» для додаткової безпеки на головній сторінці може бути відсутнім. Її адресу дізнайтеся з документації до «движку».
6
Незалежно від того, яким чином ви входили на сервер в якості адміністратора, після завершення виконання необхідних вам дій не забудьте здійснити вихід. Для цього в текстовому інтерфейсі введіть команду logout, в графічному - завершите сеанс, як зазначено вище, а в веб-інтерфейсі - перейдіть за посиланням «Вихід».
Зверніть увагу
Встановіть складний пароль і нікому його не повідомляйте. Заходьте на сервер в якості адміністратора тільки якщо ви дійсно є таким. Не користуйтеся функціями, призначення яких вам невідомо. Не забувайте здійснювати вихід.
Сервером є сайт, призначений для обміну даними між людьми, зареєстрованими на ньому. Для входу на більшість серверів потрібна обов'язкова реєстрація, інакше ви в кращому випадку, зможете лише переглядати деяку загальну інформацію.
Інструкція
1
Реєстрація передбачає собою введення вашого логіна (будь-яке придумане вами ім'я), який зазвичай має бути написаний латинськими літерами, і пароля (будь-якого набору букв і цифр). Деякі сервери допускають довільні паролі користувачів. На більш серйозних сайтах, які піклуються про безпеку акаунтів своїх користувачів, існують жорсткі вимоги до пароля. Наприклад, пароль повинен включати не менше 6 символів, причому в ньому повинні бути не тільки прописні і заголовні букви, але й ціфри.Для більшості ігрових серверів застосовується реєстрація з підтвердженням інформації через ваш електронну поштову скриньку. Якщо у вас немає поштової скриньки, для початку реєстрації та входу на сайт вам буде необхідно створити його.
2
Перейдіть на сайт необхідного вам сервера і виберіть розділ «Реєстрація». Введіть ваш логін і пароль. У більшості випадку, перед тим як вводити подальшу інформацію, сервер перевірить, чи немає на ньому користувачів з таким же логіном, як у вас. Якщо вони є, вам, можливо, запропонують кілька варіантів зазначеного вами логіна або попросять придумати новий. Найкраще записати ваш логін і пароль на папері або зберегти у вигляді текстового документа в комп'ютері або телефоні, щоб не забути їх надалі.
3
На багатьох серверах для захисту від злому використовуються різні числові або літерні перевірочні коди, які вам теж буде необхідно ввести.
4
Також буде потрібно вказати свою електронну адресу, щоб вам прийшов лист з проханням підтвердити реєстрацію на сайті. Далі натисніть кнопку «зареєструватися», і після того, як сервер переконається, що ви вказали унікальний логін і правильно ввели пароль і захисний код, вам відправлять електронного листа на вказаний при реєстрації електронну адресу, в якому будуть міститися подальші інструкції.
5
Зайдіть на свою електронну пошту, лист від сервера, на якому реєструвалися. У цьому листі буде вказано ваш логін і пароль для входу на даний сервер і посилання для підтвердження реєстрації. Перейдіть по посиланню, зазначеної в листі. Після цього в новій вкладці вашого браузера, ви побачите головну сторінку сайту і повідомлення про те, що ви успішно зареєстровані на цьому сервері.
6
Тепер ви можете увійти на сервер. Для цього на головній сторінці виберіть вкладку «вхід» і введіть свій логін і пароль.