Як краще грати в волейбол.

Волейбол по праву є однією з найпопулярніших і захоплюючих ігор. Змагання з цього виду спорту нерідко проходять при переповнених трибунах, імена кращих гравців відомі широкому колу вболівальників. Для багатьох з тих, чиї імена зараз на слуху, шлях до успіху починався з звичайних дворових команд, а технікою гри доводилося опановувати самостійно.
Вам знадобиться
  • - тренування.
Інструкція
1
Щоб добре грати в волейбол, необхідно не тільки багато тренуватися, а й дотримуватися при цьому певні правила навчання. З самого початку занять одним з основних завдань має стати оволодіння правильною технікою. Позбавлятися від помилкових навичок дуже складно, тому слід відразу розучувати вірні руху та технічні комбінації.
2
Перш за все, необхідно вивчити правила волейболу. Вони досить складні, про них можна прочитати на спеціалізованих сайтах. Так як на майданчику одночасно знаходяться шість гравців команди, і вони по ходу гри змінюються позиціями (переміщуються за годинниковою стрілкою на одне місце), слід точно знати обов'язки гравця на тій чи іншій позиції. Відповідно, треба вміти подавати, стояти в захисті і т.д.
3
Волейбол є командною грою, тому дуже важливо навчитися відчувати партнерів, розуміти їх дії. В ситуації, коли ви можете відбити подається м'яч, але вашому партнеру це зробити простіше внаслідок більш вигідного становища на майданчику, залиште м'яч йому. Важливо не те, хто саме прийняв м'яч, а хто зробив це максимально надійно. Водночас, підстраховувати гравця своєї команди, так як помилитися в умовах динамічної гри досить легко.
4
Розучуйте основні технічні дії. Вчіться подавати, ставити блок, приймати м'яч. Доводите руху до автоматизму. Не менше значення, ніж техніка, має і тактика гри. Правильна тактика дозволяє гнучко реагувати на дії суперника, підлаштовуватися під них. Необхідно вміти використовувати слабкі сторони і помилки суперника і нівелювати, звести до нуля його переваги. Основна роль у виборі тактики покладена на тренера, але гравці повинні відчувати хід гри, володіти тактичним мисленням.
5
Перед сном, вже лежачи в ліжку, уявіть себе граючим на майданчику. Подумки виконуйте правильні технічні та тактичні дії, відчувайте себе гравцем найвищого майстерності. Помічено, що подібне уявне моделювання допомагає значно поліпшити якість гри. Дане правило стосується будь-якого виду спорту.
Зверніть увагу
Волейбол. Популярність волейболу зростає. І це не дивно. Це швидко розвивається спорт з безліччю дій. Тут Ви можете грати в різні стилі волейболу. Грайте в усі і виберіть найбільш підходящу для Вас!
Корисна порада
Онлайн-волейбол - це неймовірно цікава гра. Грати в цю гру зможе дитина будь-якого віку, та й дорослим буде цікаво спробувати себе в ролі волейболіста. Волейбол на пляжі, в холодній Антарктиді, під водою або на зеленій траві - вибір за вами. Граючи в онлай-волейбол, ти можеш не тільки цікаво провести час, але і потренувати свої реакцію і уважність.