Як в сайт поставити анімацію. Як поставити анімацію на сайт.

Анімовані зображення сильніше привертають увагу відвідувачів сайтів, ніж статичні. Такі зображення бувають форматів GIF і SWF. Деякі сучасні браузери підтримують також анімації формату SVG.
Інструкція
1
Вибір формату для анімованого зображення здійснюйте виходячи з власних можливостей. Анімації GIF та SVG можна створювати за допомогою безкоштовних програм (відповідно, GIMP і Inkscape), в той час, як для отримання анімованого аплету формату SWF доведеться використовувати платний програмний пакет Adobe Flash (не плутати з безкоштовним програвачем Adobe Flash Player). Також врахуйте, що перегляд анімацій формату GIF можливий практично в усіх браузерів, крім деяких мобільних, формату SWF - тільки при встановленому Flash Player, а формату SVG - тільки в сучасних браузерах, в основному, для настільних комп'ютерів.
2
Якщо ви не бажаєте створювати анімовану картинку самостійно, скористайтеся послугами одного з безкоштовних банків таких зображень. Анімації формату GIF можна взяти, наприклад, на сайті AnimatedGifs, формату SWF - на сайті Free Flash Animations, а формату SVG - на сайті Wikimedia Commons в категорії Animated SVG. При доведенні зображень до загального відома дотримуйтесь умови ліцензій.
3
Для приміщення в веб-сторінку анімованого зображення формату GIF використовуйте HTML-код, аналогічний тому, який використовується для вставки статичних зображень. Якщо картинка знаходиться в тій же папці сервера, що і HTML-файл, використовуйте такий код: , де animatedimage.swf - ім'я SWF-файлу (або повний шлях до нього), 320 - ширина, 240 - висота (ці числа можна змінювати на свій розсуд).