Як швидко заробити на квартиру.

Відсутність власного житла породжує у людини відчуття невизначеності. Наймана квартира - не вихід: ви повинні щомісяця віддавати більшу частину зароблених грошей «чужому дядькові», при цьому не будучи власником житла.
Інструкція
1
Щоб швидко заробити на квартиру, вам доведеться досить-таки відчутно економити гроші. В ідеалі ви повинні витрачатися лише на найнеобхідніше - невибагливу їжу, мінімум одягу і розваг. Доведеться забути про щотижневі походи в кіно і вечерях в дорогих ресторанах і тимчасово перейти на більш дешеві продукти. Їду краще купувати в гіпермаркетах - там часто проводяться рекламні акції з великими знижками на товари і до того ж, ви можете купувати там продукти за заздалегідь написаним списку разів на тиждень або два. Харчуйтеся ситно і недорого - картопля, макарони і борошняні вироби не б'ють по кишені і надовго відбивають відчуття голоду. Замініть м'ясо курятиною, а покупні соки - домашнім компотом.
2
Займіться фрілансом як доповнення до основного заробітку. Ваші навички, хобі та вміння можуть піти вам на користь і принести істотний дохід. Володарі червоних дипломів і викладачі можуть писати дипломи і реферати на замовлення, студенти філологічного факультету - займатися копірайтінгом, а любителі плести прикраси з бісеру - продавати хенд-мейд біжутерію через інтернет-магазини. Не ставтеся до фрілансу упереджено: ви можете заробляти непогані гроші при наявності 3-4 годин вільного часу в день.
3
Стати володарем рідкісної, але вкрай затребуваною професією - таких працівників хедхантери з руками відірвуть. На кого вивчитися, щоб багато отримувати і заробити на квартиру якомога швидше? Отримайте спеціальність генного інженера, геолога, що спеціалізується на видобутку нафти і газу, сомельє або реставратора меблів. Плюсів у цих професій багато: заробіток завжди гідний, і без роботи ви навряд чи залишитеся. Правда, доведеться витратити кілька років життя на навчання у відповідному вузі, але воно того, безсумнівно, варто.