Як підбирати тони.

Будь-яка жінка повинна знати, як правильно підбирати тони тони льних кремів. Адже візажист «під рукою» буває не завжди, а привести себе в порядок потрібно вміти в будь-який час. Підходьте до цього питання серйозно, адже тони льний крем - є основа макіяжу.
Інструкція
1
Тональний крем слід вибирати, враховуючи особливості вашої шкіри. Адже крем не просто повинен підходити відтінком до вашої шкіри, але і сильно не відрізнятиметься від неї протягом усього сезону. Припустимо, ваша шкіра чутлива до ультрафіолету, вона на літньому сонці поступово буде темніти аж до самої осені. Якщо ж крем був куплений на самому початку зими, ваш річний загар поступово сходитиме на «ні».
2
Інше правило вибору тони льного крему - це ідеальна його гармонійність з кольором вашої шкіри. Не варто використовувати тони льний крем як білил або засоби для засмаги. Він повинен поєднуватися з шкірою або хоча б бути на тон темніше/світліше. Тому враховуйте свій спосіб життя, а також схильність вашої шкіри змінювати колір.
3
Якщо ви бажаєте якимось чином приховати недоліки своєї шкіри типу зайвої смуглявості або блідості або якихось пігментних утворень на обличчі, зробіть ставку на гру відтінків тони льного крему. Дамам з рожевою шкірою краще купувати крем тонів, що включають в себе натуральний колір шкіри її власниці (біло-рожевий або подібний). Смуглянкам потрібно підібрати « тони льников» в тон зі шкірою, а також візуально висвітлити деякі зони обличчя за допомогою пудри і рум'ян.
4
Ідеально підібрати тони льний крем, щоб він підходив до вашої шкіри за кольором в будь-який час року, вам допоможе комбінування кремів різних відтінків. Купуйте спеціальний білий крем, а також « тони льников», який темніше вашої шкіри на кілька тонів. Змішавши ці тони , ви можете добитися ідеального збіги відтінків шкіри і тони льного крему, причому в будь-який час.
5
І останнє правило підбору тони тони льного крему - це його сполучуваність із загальним колірним оформленням вашої косметики. Зверніть увагу на кольори, яким ви віддаєте особливу перевагу в помаді, тінях. Тональний крем також повинен поєднуватися з кольором пудри.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0-TM92v8g_0