Як вивести мошок на кухні. мошки в квартирі вивести.

Мошки з'являються в місцях, де є підгнилі продукти, сирість. Для знищення комах потрібно провести ряд заходів, спрямованих не тільки на позбавлення від вже наявного рою, але й на запобігання появи нового.
Вам знадобиться
  • - аерозолі;
  • - фумігатори;
  • - приманка.
Інструкція
1
Якщо ви не проводите сортування наявних продуктових запасів, на них може з'явитися гниль - це найсприятливіше середовище для розмноження мошок. Тому перше, що вам потрібно зробити, перебрати всі овочі, фрукти, викинути підгнилі продукти, винести і ретельно промити відро для сміття.
2
При наявності підвального приміщення проведіть сортування овочів і в ньому. Мошки можуть розмножуватися в підвалі і благополучно вилітати в кухню, де ви їх і бачите.
3
Після проведення сортування обробіть підвал і кухню за допомогою аерозолів, призначених для знищення літаючих комах. Все залишилися овочі і фрукти ретельно промийте, просушіть, складіть в чисті полотняні мішки. Якщо в кухні або підвалі дуже сиро, просушіть стіни за допомогою теплового вентилятора. Це допоможе запобігти повторній появі мошок.
4
Замість спеціального аерозолю можете встановити фумигатор з рідиною, призначеної для знищення літаючих комах. Протягом 1-2 годин всі мешкають в квартирі мошки загинуть.
5
Уважно огляньте всі наявні в квартирі квіткові горщики. Мошки роблять яйцекладку в першу чергу в грунті, в якій посаджені квіти. Знищити мошок і відкладені яйця вам допоможуть спеціальні хімічні засоби, які можна придбати в магазині для садівників і городників, або пересадка квітів в пропарений грунт. Всі інші методи не приносять потрібного результату. Для запобігання зараження грунту кладками мошок поливайте квіти злегка рожевим розчином марганцівки 2 рази на місяць.
6
Ще один спосіб, який допоможе вам знищити або скоротити поголів'я мошок - це використання приманок з солодкими фруктами. Для виготовлення приманки покладіть в банку кілька дрібних шматочків будь-яких фруктів, мошки злітатимуться на них, після чого ви зможете їх знищити. Але такий спосіб допомагає виловити лише дорослих особин комах і зовсім не годиться для знищення кладок, тому нове поголів'я мошок буде з'являтися знову і знову.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gsJDvWKpzQ0