Як виголити смужку на брови.

Смужки, виголені на брови, додають зовнішності епатажу і привертають увагу до обличчя. Візерунки і смужки роблять як хлопці, так і дівчата. Щоб така прикраса виглядало стильно, необхідно вибрати якісні інструменти і провести процедуру акуратно.
Вам знадобиться
 • - одноразовий станок;
 • - електробритва з насадкою-тримерами;
 • - небезпечна бритва;
 • - гель для гоління;
 • - охолоджуючий компрес або лід;
 • - перекис водню;
 • - лосьйон;
 • - пінцет;
 • - гель або віск для укладання.
Інструкція
1
Приготуйте все необхідне. Купуйте одноразову бритву або верстат зі змінними лезами. Для вибривання тонких смужок і візерунків знадобиться електрична бритва і вставка-тріммер. Не економте на інструментах - тупа бритва може призвести до подразнення шкіри, до того ж смужка вийде нерівною.
2
Перед голінням видаліть з лиця макіяж. Протріть шкіру спиртовим лосьйоном, щоб очистити і знежирити її. Якщо ваша шкіра схильна до почервоніння і утворення набряків, зробіть холодний компрес на брову - ця процедура зробить процес гоління безболісним.
3
Заздалегідь вирішите, як повинна виглядати ваша брову, яку ширину і форму матиме смужка. Врахуйте, що в разі помилки виправити промах буде непросто. Навіть коли волоски відростуть, місце гоління може виглядати інакше.
4
Місце гоління і кут нахилу смужки можна позначити косметичним олівцем. Поправте форму брови, прибравши зайві волоски зверху і знизу. Для цього скористайтеся бритвою або пінцетом. Перший спосіб швидше, зате пінцет видаляє волоски з коренем і дає більш довготривалий результат.
5
Якщо ви виборювати смужку механічним верстатом, тримайте його під необхідним кутом робіть короткі акуратні руху, збриваючи зайві волоски. Намагайтеся не порізати шкіру. У випадку помилки зупиніть кров за допомогою спеціального олівця або тампона, змоченого в перекису водню.
6
Набагато швидше можна виголити смужку раритетної небезпечною бритвою. Вона вимагає певної вправності. Попередньо нагострити лезо і акуратно проведіть їм по наміченого місця, зскрібаючи волоски. Можна голити суху шкіру або нанести на місце видалення волосків трохи прозорого гелю.
7
Тим, хто не хоче маніпулювати ріжучими предметами, варто скористатися електробритвою зі спеціальною насадкою-тримерами. Вона дозволяє провести рівну смугу на брови, не травмуючи шкіру. Голіть суху шкіру, а після процедури обробіть її м'яким лосьйоном.
8
Якщо лінія вийшла не дуже чіткої, подкорректируйте її за допомогою пінцета. Акуратно видаліть стирчать волоски. Заспокойте шкіру компресом з ромашкою або кубиком льоду. Укладіть брови безбарвним або тонованим воском або гелем, а при необхідності пофарбуйте їх у вибраний колір.
У різні часи були в моді різні брови, а жінки традиційно йшли за модою. Щоб не мучити з пінцетом, дами стали застосовувати Виголювання, до якого варто ставитися з обережністю. З не меншою обережністю слід вибирати форму брів, щоб не виглядати смішно.
Вам знадобиться
 • -брітва;
 • -пінцет;
 • -компресс.
Інструкція
1
Якщо ви втомилися возитися з пінцетом, перейдіть на Виголювання брів. Для цього спочатку проведіть підготовчу роботу, під час якої ви запасетеся акуратною бритвою. Також попередньо підготуйте брови, щоб потім не боротися з стирчать волосиками і наслідками неякісного вибривання.
2
Перед виголюванням нанесіть знежирюємо маску або засіб, щоб добитися ідеального результату. Після цього виберіть форму брів, яка буде підходити вашому типу особи. Для тонкого особи робіть трохи розширені брови, які повинні бути неодмінно короткими. Коли обличчя кругле, уникайте брів у вигляді тонких ниточок, так як це зробить весь вигляд безглуздим. Якщо ви молоді й енергійні, робіть собі широкі і короткі брови, що підкреслить ваш внутрішній гарячий темперамент.
3
Коли ви займаєтеся своїми бровами, що не орієнтуйтеся тільки на моду. Підбирайте форму брів, орієнтуючись на вашу зовнішність, тип фігури і доречність. Робіть брови максимально природної форми, щоб не виглядати смішно. Після надання потрібної форми приберіть стирчать брови за допомогою пінцета, а решта пригладьте. Використовуйте для цих цілей спеціальні засоби для росту і укладання брів, що дозволить вам добитися ідеального зовнішнього вигляду.
4
Коли ви вирішили, що брови вам повністю не потрібні, виборювати їх вкрай акуратно. Попередньо змоделюймо ваш майбутній зовнішній вигляд, а вже потім робіть рішучий крок. Після повного сбривания брів нанесіть на їх місце невелику охолоджуючу маску або зробіть компрес, щоб зняти подразнення.
5
Якщо ви любите екстрим, виголіть собі тонкий узорчік або смугу на одній брови, що буде залучати до вашої персони увагу. Проводьте Виголювання акуратно, так як волосся на цьому місці будуть відрізнятися від інших. Зафіксуйте результат за допомогою спеціальних засобів.