Як швидко вивчити казахський.

Сучасний казахську мову володіє красивим звучанням. Особливо добре це чутно в піснях і віршах. Казахстан - близька для росіян країна, і вивчення національного казахської мови може стати в нагоді як для особистого, так і для ділового спілкування.
Вам знадобиться
 • - інтернет;
 • - мовні експрес-курси;
 • - друзі, які володіють казахською мовою;
 • - електронна пошта;
 • - зошит;
 • - граматичний довідник.
Інструкція
1
Придбайте граматичний довідник з основними правилами казахської мови. На перших порах до даного видання ви будете звертатися регулярно, щоб уточнювати організацію слів у реченні, форми дієслів, їх відмінювання. Добре, якщо у вашому довіднику також будуть алфавіт і правила читання. Це позбавить вас від зайвих витрат.
2
Існують численні самовчителі для швидкого оволодіння казахською мовою. Підійдіть до вибору такого видання з усією відповідальністю. Краще всього, якщо до підручника буде додаватися спеціальний диск, озвучений носіями мови. Так ви навчитеся правильно ставити наголоси, вимовляти слова, організовувати мовленнєвий процес.
3
Придбайте російсько-казахський і казахсько-російський сучасний словник. Необов'язково вибирати видання з величезною кількістю слів. Для початку головне, щоб інформація в словнику була сучасною.
4
Якщо у вас є смартфон або планшет, придбайте інтерактивний курс мови. При виборі орієнтуйтеся на відгуки покупців. Такі курси дуже допомагають у самостійному вивченні мови, доступно і просто пояснюючи необхідні правила граматики і збагачують словниковий запас. Також в них передбачений ефективний спосіб перевірки знань.
5
Зверніть увагу на сайти, які допомагають швидко вивчити казахську мову. Наприклад, www.qazaqtili.narod.ru. На даному ресурсі ви знайдете і алфавіт, і правила читання, і граматичний довідник, а також додаткову інформацію. Цікаво, що почати знайомство з сайтом вам вже доведеться казахською мовою. При наявності пошти, підпишіться на розсилку, в якій вам будуть приходити мовні уроки.
На казахською мовою говорять близько 18 мільйонів чоловік в Казахстані, Росії, Китаї, Туреччині та колишніх союзних республіках. Щоб навчитися спілкуватися цією мовою, необхідно вибрати посібник і скласти покроковий план вивчення.
Вам знадобиться
 • - комп'ютер;
 • - інтернет;
 • - канцелярське приладдя;
 • - наставник;
 • - клуб спілкування.
Інструкція
1
Пройдіть на сайті super-speaker.ru і скачайте собі на комп'ютер один з підручників або самовчителів для початківців. Почніть займатися по ньому на щоденній основі. Візьміть собі за правило виписувати в окремий зошит по 15-20 нових слів в день. Навчайте їх щовечора, перевіряючи переклад, а потім просто повторюйте вранці. Таким чином через пару місяців ви зможете набрати достатній лексичний мінімум для спілкування на повсякденні теми.
2
Читайте прості тексти казахською мовою кожен день по 30-40 хвилин. Це допоможе вам розуміти синтаксичні конструкції, а також розширить ваше уявлення про культуру та мову в цілому. Існує багато книг і статей на сайті languages-study.com. Завантажте їх собі на комп'ютер, роздрукуйте і опрацьовуйте. Поступово ви зрозумієте, за допомогою яких конструкцій найкраще спілкуватися цією мовою.
3
Дивіться фільми казахською мовою і слухайте різні виступи носіїв мови на радіо, ТБ або в мережі інтернет. Привчайте свій слух сприймати іноземну мову по 1 годині на день. Не звертайте уваги на той аспект, що більшість слів і виразів ви взагалі не розумієте. З часом, у міру освоєння нового лексичного матеріал, ви будете все більше розуміти казахську мову. Це вам дасть великий заділ для успішної комунікації в майбутньому.
4
Займайтеся індивідуально з лінгвістом. Важливо, щоб це був досвідчений і обізнана людина. Знайдіть його за допомогою оголошень в мережі або в ЗМІ вашого міста. Займайтеся з ним віддалено або в реалі, в залежності від вашої віддаленості. Відпрацюйте з ним ті навички граматики, читання та аудіювання, які ви вже придбали до нього. Почніть спілкуватися з ним казахською мовою. Дотримуйтеся індивідуального графіка освоєння мови. Тоді прогрес не змусить себе чекати.
5
Відвідуйте клуби спілкування на казахською мовою, як у вашому місті, так і в мережі. Робіть це не менше 1 разу на тиждень. Це вам допоможе розкріпачитися в мовному та психологічному планах. Використовуйте кожну можливість для комунікації на цій мові.