Як обшити стелю. підшити стелю пвх в своєму будинку відео.

Обробка стелі - це не завжди його оштукатурювання. Є кілька інших способів обробки стелі, більш зручних. Одним з них є обшивка стелі. Один з матеріалів для обшивки - це плити ламінованої ДВП. А тепер розглянемо докладніше даний спосіб.
Інструкція
1
Вам потрібно оббити стеля рейками. Але спочатку промерьте його. Якщо стеля прямий, то рейки потрібно використовувати однієї товщини. Ну а якщо він не приведи Господи, це можна компенсувати використанням рейок різної довжини. Для промеров слід користуватися лінійкою і гнучким рівнем. Для цього один кінець рівня потрібно постійно тримати біля позначки чистого стелі. Попросіть помічника потримати кінець рівня, а самі іншим кінцем проміряйте місця кріплення рейок, звіряючи їх з показаннями лінійки. Запишіть різницю розбіжностей прямо на стелі олівцем. Це дуже зручно для майбутнього монтажу рейок. Разметив стеля , підготуйте і подгоните за розмірами наявні у вас рейки.
2
Далі йде оббивка поверхні стелі кріпильними рейками. Прибивайте їх паралельно по всій поверхні. Висвердлите на поверхні стелі отвори для кріпильних шурупів за допомогою дриля, забийте в ці отвори дерев'яні або пластикові пробки і прикріпіть за місцем рейки. Крайні біля стін рейки прибийте до цих стін впритул. Для ламінованого ДВП відстань між сусідніми рейками дорівнює 50-75 см. Для пластикових панелей цей показник дорівнює 20-30 см.
3
Тепер необхідно прикріпити листи ДВП до рейок. Зробити це можна за допомогою шуруповерта або простий викрутки і шурупів. Можна просто прибити плити цвяхами. Розташовуйте ДВП так, щоб вони перекрили своєю довжиною всю ширину кімнати. Для приміщення великих розмірів важко роздобути відповідний лист матеріалу. Тут ви можете прибити до стелі кілька аркушів менших розмірів. Стики можна замаскувати тоненькими декоративними рейками. Оформіть також карниз по периметру стелі.
4
Якщо ви вирішили оббити стеля пластиковими панелями або кроноспаном, в монтажний комплект повинні входити одно- або двосторонні скоби. Прикрутите ці скоби до рейок перед самим монтажем панелей. Зберіть панелі в шпунт. Якщо приміщення вузьке, слід кріпити панелі поперек стіни, щоб простір візуально не звужувалося. Встановивши панелі, оформите стеля по периметру оздоблювальної планкою.
Панелі ПВХ являють собою сучасний, якісний матеріал, зручний при монтажі та в подальшому догляді. Різноманіття варіацій дозволить втілити в стінах свого будинку будь-яке дизайнерське рішення.
Вам знадобиться
  • - оцинкований профіль
  • - гідроуровень
  • - перфоратор
  • - дюбель-цвяхи
  • - болгарка
  • - стусло
  • - підвіси
  • - ПВХ панелі
  • - саморізи з прес-шайбою
Інструкція
1
Спорудіть каркас. Врахуйте, що в приміщенні з підвищеним рівнем вологості не можна використовувати дерево. Тут більше підійде оцинкований профіль. Позначте точку під стелею в одному з чотирьох кутів.
2
За допомогою гидроуровня перенесіть позначку в інші кути. При з'єднанні отриманих відміток повинні утворитися прямі лінії. Врахуйте, що поверхня нової стелі покликана приховати всі комунікації і нерівності старого стельового перекриття.
3
Уздовж прямих ліній, що йдуть по периметру кімнати, прикріпіть УдиПрофіль. Для нарізки профілю використовуйте болгарку або ножиці по металу. При формуванні кутів вдамося до допомоги стусла.
4
Для кріплення профілю до бетонних або цегельних стін скористайтеся перфоратором і дюбель-цвяхами. Для приєднання профілю до поверхонь, обшитим гіпсокартоном візьміть шуруповерт і саморізи з прес-шайбою.
5
Потім спорудіть решітку з кроком від 70 до 100 см. Вибираючи підвіси, орієнтуйтеся на відстань між основним стельовим перекриттям і фальшпотолком. Якщо відстань потрібно зробити його якомога менше, використовуйте звичайний прямий підвіс. При відстані же більшому 10 см візьміть тяги з підвісом. Вони зручні тим, що не потребують прикручуванні до профілю, а просто защелкиваются. Розподіліть підвіси на відстані 90-100 см один від одного. Потім приєднаєте до них профілі.
6
Першу панель вставляйте так, щоб більш товста її сторона була направлена до стіни. Фіксуйте її до профілів саморізами з прес-шайбою. Наступну панель вставте в паз попередньої і також зафіксуйте. Закрийте весь стеля, вставляючи панель одну за одною.
7
Якщо на стелі планується розташувати точкові світильники, отвори під них виріжте заздалегідь, використовуючи дриль з коронкою потрібного діаметра. При монтажі панелей виводите через них дроти.