Як додати новини на свою сторінку.

На тематичних сайтах і блогах у користувачів є можливість додавати на свою сторінку новини. Але не завжди можливо відразу ж відправити своє повідомлення. Перш за все, необхідно уважно вивчити правила розміщення.
Інструкція
1
Ознайомтеся з інструкцією для авторів, якщо ви не є адміністратором даного ресурсу. У разі відсутності доступу до публікації новин напишіть листа зі зверненням на електронну адресу керівництва сайту, вкажіть у ньому свій нік і попросіть дозвіл на розміщення новин.
2
Придумайте лаконічний і привертає увагу заголовок. У ньому має бути точно відображено зміст новини. Зазвичай забороняється використовувати тільки великі літери, виключаючи абревіатури. Більшість сайтів також не дозволяють використовувати різні кольори шрифтів, виключаючи чорний, і деякі розділові знаки. Зверніть увагу і на список заборонених ключових слів.
3
Натисніть кнопку «Додати новину», заповнивши спеціальні поля для короткої і повної версій повідомлення. Врахуйте всі вимоги, пропоновані до цих форматів. Коротку новина складають у вигляді анонсу, стисненого викладу повідомлення або інтригуючою зав'язки, яка змушує читати далі. Виберіть на сторінці розділ, до якого підходить ваше повідомлення.
4
Знайдіть відповідні ілюстрації до вашої новини і додайте їх. На картинку завжди в першу чергу звертають увагу, тому їй необхідно приділити особливу увагу. Крім того, зображення може використовуватися для передачі читачам додаткової інформації. При його розміщенні використовуйте тільки ті формати і розширення, які дозволені на цьому ресурсі. При необхідності Форматуйте ілюстрацію, відкривши і зберігши в потрібному вигляді в будь-якому фоторедакторі, наприклад, в Paint. Якщо даний сервіс дозволяє, закачайте відео або інші мультимедійні файли.
5
Завершіть розміщення новини: після перевірки всіх викладених даних натисніть клавішу «відправити». Ваша новина може відразу з'явитися на сторінці або ж спочатку пройти перевірку модератором, це залежить від самого сайту. В останньому випадку повідомлення буде опубліковано, як тільки керівництво сайту переконається в її відповідності всім вимогам.