Як дівчині здати іспит. Як знайти масу атома.

Особливості підготовки до іспитів і в юнаків, і у дівчат по суті схожі. Серед студентів обох статей зустрічаються як усидливі Зубрилов, так і удачливі гуляки. І тим, і іншим з блиском вдається здавати іспит, проявивши кмітливість, інтелект і, звичайно, скориставшись отриманими в ході навчання знаннями. Не менш важливо сподобатися екзаменатору, зачарувати його. І ось тут дівчата, швидше за все, виявляться на коні, адже їх вміння справити враження, жіноча чарівність, дівоча хитрість закладені самою природою.
Інструкція
1
Дівчатам з властивим їм прагненням до системності, впорядкованості, зібраності і самоорганізації підготуватися до іспиту має бути дещо простіше, ніж юнакам. Проте скрізь бувають винятки. Так чи інакше, для якісної підготовки зберіть всі книги, конспекти лекцій, скористайтеся інтернетом для пошуку додаткової інформації з предмета. Наведіть у кімнаті і на столі порядок, щоб вас не відволікали ніякі дрібниці. Розділіть загальний обсяг екзаменаційного матеріалу на рівні частини і складіть графік підготовки. Постарайтеся цей графік дотримувати. Не забудьте про годинник перерви і час на сон. Останній день підготовки краще залишити вільним, щоб використовувати його для повторення пройденого матеріалу.
2
Заздалегідь подбайте про свій зовнішній вигляд. Якого б статі не був викладач, він, найімовірніше, негативно поставиться до кричущого яскравому макіяжу, ультра-міні спідниці, неохайним дреди, а також довгим нігтям кислотних кольорів, зачіскам в стилі панк-рок і т.п. Навіть якщо вам це не до смаку, на іспиті постарайтеся виглядати урочисто, традиційно, скромно. Ідеальний варіант жіночого образу - синє, зелене, чорне плаття до колін або класична спідниця і біла, блакитна, бузкова, бежева і т.п. закрита блузка. На щоках - здоровий рум'янець, на губах - прозора помада, волосся - в пучок.
3
І в екзаменаційної аудиторії діє старе добре правило - «зустрічають по одягу». Добре підібраний образ може як би приховати в очах викладача недоліки вашої освіти, а іноді й привернути увагу до твердих і глибоким знанням, які вами були отримані на лекціях. Приміром, якщо ви сподіваєтеся на допомогу ретельно захованих шпаргалок або сучасних передавальних пристроїв, одягайтеся в непримітну класику, щоб злитися з іншими студентами в аудиторії. Підійдуть всі відтінки сірого, болотного, бежевого; ваше головне правило: без яскравих плям. Інакше весь іспит вас розглядатимуть - і списати не вийде. Якщо ж ви відмінно готові до перевірки знань, впевнені в своєму виступі, сміливо робіть акценти в своєму образі. Організуйте в одязі привабливу яскраву деталь, таку як червоний шарфик або мереживну кофтину. Але в усьому має бути міра - живий і яскравий акцент не повинен бути відразливим, і тоді вас напевно визнають найяскравішою з блистающих відмінниць.
4
Під час іспиту ви повинні справити враження впевненого і добре підготовленої людини. Спокійно увійдіть в кабінет, витягніть квиток, при підготовці Не відволікайтеся ні на що, не дивіться по сторонах і вже тим більше не шепочучи з однокурсниками. Під час відповіді ні в якому разі не зупиняйтеся. Паузи не тільки залишають відчуття порожнечі, а й дають можливість викладачеві задати питання, відвести ваш відповідь в непідготовлене русло, в сторону від теми квитка. Якщо таке сталося, а відповіді ви не знаєте, включайте логіку (але не жіночу), тобто спробуйте міркувати вголос. Процитуйте висловлювання відомих людей, згадайте будь-яку корисну інформацію з книг, передач, фільмів. Проявіть свою креативність. Грамотна і логічно вибудувана фраза, обтяжена вступними конструкціями, термінами (і при цьому навіть відводить від прямої відповіді), вкаже на вашу ерудованість. Забудьте «не знаю», доречніше буде просто «призабула».
Корисна порада
Дівчатам властиво сильно хвилюватися і відчувати страх напередодні іспиту, незважаючи на те, що по природі жінка набагато витривалішими чоловіки («І коня на скаку зупинить, і палаючу хату ввійде»). Відмовтеся від валер'янки, пустирника і інших седативних засобів. Можливо, нервовий тик це і вгамує, але голова під час іспиту буде дуже повільно міркувати. Щоб справитися з мандражем, відверніться, прогуляйтеся, послухайте музику, посмійтеся з друзями.
Гістологія - наука від тканинах тварин і людини. Курси лекцій і практичних занять по ній обов'язкові для медичних і біологічних спеціальностей, а в іспит зазвичай входять не тільки теоретичні питання, а й визначення препаратів.
Вам знадобиться
  • - відвідування читального залу;
  • - квитки;
  • - конспекти лекцій та семінарів;
  • - рекомендована література;
  • - рисунки.
Інструкція
1
За кілька днів до іспит а постарайтеся домовитися з викладачем про те, щоб вам була надана можливість ще раз переглянути всі мікроскопічні препарати, які ви дивилися протягом семестру. Зазвичай така ініціатива зустрічає підтримку.
2
Якщо вам не вдалося домовитися про повторення практичної частини, виділіть час для вивчення фотографій препаратів в атласі. Швидше за все, для цього вам доведеться відвідати читальний зал ВНЗ. Також можна спробувати пошукати необхідні зображення в інтернеті.
3
Повторіть теоретичний матеріал. Якщо протягом курсу ви старанно вели конспекти, вам не складе труднощів освіжити знання з ним, лише зрідка заглядаючи в підручник. Якщо ж конспекти відсутні, вам доведеться скористатися рекомендованою літературою. При цьому вибирайте книгу з найбільш коротким викладом, але входить в список підручників, які радив викладач.
4
Повторення матеріалу важливо не відкладати на останній день, так як цей день краще присвятити остаточної систематизації отриманої інформації. Якщо викладач видавав вам якісь інтерактивні матеріали (фотографії, таблиці, презентації), є сенс ще раз їх вивчити. При виникненні запитань, знову ж, загляньте в підручник.
5
Передивіться всі малюнки, які ви зробили на практичних заняттях протягом курсу. Це допоможе вам освіжити спогади про препарати та особливостях будови тих чи інших тканин.
6
Перед іспит ом поспите хоча б кілька годин, перевтома може призвести до того, що ви не зможете зосередитися на іспит е, і всі праці по підготовці пропадуть даром .
7
Після отримання квитка підготуйте відповідь на аркуші паперу. Не старайтесь докладно розписувати відповідь, складіть його тезисно, а при спілкуванні з викладачем звертайтеся до записів лише зрідка. Це покаже ваші знання і впевненість у собі.