Як одягати новонародженого в березні.

Погода в березні вельми непередбачувана. В один день може бути тепло і безвітряно, а назавтра - дуже холодно і сиро. Але гуляти з новонародженим потрібно кожен день. Адже сонце і свіже повітря йому дуже корисні. Необхідно лише знати, як правильно одягнути малюка, щоб він не замерз або НЕ перегрівся.
Інструкція
1
Немовляти для прогулянки ранньої навесні не закутують занадто сильно. При цьому одягайте його надійно: в боді, тонкий махровий комбінезон, потім легкий комбінезон на синтепоні і таку ж шапочку. Коляску закрийте спеціальної накидкою або дощовиком. Це дозволить вам спокійно гуляти на вулиці з новонародженим 1,5-2 години.
2
Віддайте перевагу сдельному комбінезону. У ньому не буде піддувати, а краї курточки НЕ задеруть, оголивши спинку. Для ранньої весни купіть комбінезон, який розрахований на температуру до -5. Він повинен бути зшитий з легко стирається і непромокаючої тканини. Бажано, щоб комбінезон був не надто об'ємним і важким, мав капюшон і гумки на брюках і рукавах.
3
Шапка - це важлива частина одягу малюка на прогулянці. Купуйте модель «труба». Вона виконує дві функції одночасно - шапки та шарфа. Головне, щоб головний убір був теплим, непромокальним і приємним на дотик. Наприклад, вовняна шапка зовсім не підходить для весняних прогулянок. Краще надіньте на новонародженого дві тонкі шапочки. Вони і від вітру захистять, і не дадуть спітніти.
4
Вовняні шкарпетки і рукавиці залиште вдома. На ніжки одягніть дві пари шкарпеток (тонкі і утеплені), а ручки залиште відкритими. Відмовтеся від теплої ковдри або шалі.
5
В одяганні грудничка на березневу прогулянку дотримуйтеся принципу багатошаровості. Краще надіньте на крихту кілька кофтинок, ніж одну товсту курточку. Якщо йому стане жарко, то зніміть верхній шар, а якщо він замерзне, додайте ще один. Найголовніше, щоб малюка не продуло на вітрі. Не думайте, що одягнувши дитини тепліше, ви захистите його від застуди. Він скоріше захворіє від перегріву і, в результаті, мокрій спини, ніж від холоду.
6
Немовля ще не контролює температуру свого тіла. Так що орієнтуйтеся по погоді і власних відчуттів. Якщо зібралися на вулицю, надягайте на крихітку мінімум на один шар більше одягу, ніж на себе.