Як почати розкрутку сайту.

Певного алгоритму розкрутки сайтів не існує. Це сфера діяльності, яка вимагає постійного аналізу і пошуку нових методів. Але деякі пункти, що стосуються початку руху в цьому напрямку, залишаються незмінними.
Вам знадобиться
  • - сайт;
  • - тексти для наповнення сайту;
  • - добірка ключових запитів
Інструкція
1
По-перше, необхідно визначити цілі просування вашого сайту, щоб в процесі роботи спостерігати за результатами і розуміти, наближаєтеся ви до виконання поставленого завдання чи ні. Метою може стати просто наявність ресурсу в пошуковій системі або ж його знаходження в ТОП-10 по конкретним запитам. Можливо, що вам і не потрібно, щоб майданчик з'являвся на першій сторінці пошукової системи, але вкрай необхідне збільшення її відвідуваності.
2
Сформуйте групу запитів, за якими ваш сайт повинні знаходити потенційні клієнти. Приміром, якщо ресурс присвячений оренді спецтехніки, то одним із запитів може бути словосполучення «оренда крана» або «взяти в оренду трал».
3
Перевірте, наскільки релевантні вибрані вами ключові слова. Для цього можна скористатися ресурсом wordstat.yandex.ru. Тут ви зможете побачити, скільки разів дане слово було набрано в пошуковій системі за місяць, визначивши таким чином високочастотні і низькочастотні запити. Ще можна проаналізувати сайти, які знаходяться в ТОП-10 за цим ключовим словом. Виберіть з них ресурси з відкритою статистикою на запити і подивіться, по яким ще словосполученням відбувається просування даної площадки.
4
Приділіть особливу увагу контенту сайту. Під базу обраних ключових слів повинні бути створені сторінки з певними статтями. Тексти не можна копіювати з інших ресурсів, вони мають бути унікальними. Головну сторінку потрібно оптимізувати під високочастотні запити, які відображають основну тематику сайту. Крім написання статей з ключовими словами, заповніть в коді кожної сторінки поля "description" - опис статті та "keywords" - ключові слова.
5
Зробіть внутрішню перелинковку сайту. Це розміщення на одних сторінках сайту посилань на інші. Присутність внутрішніх анкорів додає більше ваги сторінкам і сприяє їх кращому просуванню.
6
Необхідно, щоб посилання на обнародувано сторінки сайту були не тільки на самому ресурсі, але і на інших майданчиках. І чим більше таких анкорів буде, тим краще. Для безкоштовного розміщення своїх посилань можна використовувати коментарі в інших блогах, форумах, анонси в соціальних мережах. Можна купувати платні посилання на спеціалізованих біржах. Але не варто зловживати таким методом для нового сайту, це може сприяти зворотної реакції пошукової системи і привести до заборони на просування.