Як відкрити порожній диск.

Більшість ноутбуків і комп'ютерів після покупки потрапляють в руки користувачів з встановленою операційною системою. Однак може статися і так, що у ваших руках виявиться комп'ютер з абсолютно чистим жорстким диском.
Інструкція
1
Якщо у вашому розпорядженні знаходиться персональний комп'ютер, підключіть клавіатуру і мишу, після чого увімкніть його. У разі ж якщо у вас ноутбук, просто увімкніть його. Дочекайтесь появи логотипу виробника комп'ютера, після чого натисніть на кнопку F2. Перед вами відкриються настройки BIOS. Виберіть розділ Advanced Bios Features.
2
Відкрийте меню черговості вибору завантажувальних дисків. Виставте першим оптичний привід, другий - жорсткий диск, а третій залиште без змін. Меню повинно мати наступний вигляд: First Boot Device - CD-RomSecond Boot Device - HDD.
3
Натисніть на клавішу Escape. Ви вийдете в головне меню Bios. Використовуючи клавіатуру, натисніть на меню Exit & Save Changes - в цьому випадку зроблені вами зміни будуть збережені. Після цього натисніть на клавішу Y.
4
Встановіть на ваш жорсткий диск операційну систему. Оскільки найпоширенішою системою є Windows, розглянемо цей процес саме на її прикладі.
5
Вставте диск з операційною системою в оптичний привід. Дочекайтеся запуску програми установки, після чого виберіть команду «Встановити». Після цього в разі необхідності у вікні, натисніть на клавішу Enter.
6
Прийміть ліцензійну угоду, натиснувши F8 або натиснувши на відповідну кнопку за допомогою мишки. У розділі вибору місця для установки вкажіть чистий HDD, після чого отформатируйте його. Найбільш кращим варіантом є використання способу NTFS.
7
Після закінчення форматування виберіть установку операційної системи. Дочекайтеся завершення копіювання файлів і автоматичної перезавантаження, після чого зайдіть в BIOS, використовуючи клавішу F2. Встановіть черговість завантаження таким чином, що спочатку вона відбуватиметься з жорсткого диска, а потім вже - з оптичного приводу. Вийдіть, зберігши зміни.
8
Дочекайтеся завершення установки операційної системи на ваш комп'ютер, слідуючи вказівкам меню, після чого ви зможете використовувати ваш комп'ютер.
Сьогодні дуже важливо мати місце, де можна зберігати найцінніші речі і папери, гроші, заповіти, ділові договори і багато що інше. Сейф topaz користується популярністю на вітчизняному ринку. Він оснащений унікальною в своєму роді системою безпеки, яка вбереже ваші заощадження і цінності від несанкціонованого проникнення.
Інструкція
1
Як правило, в комплекті продажу є інструкція з експлуатації сейфа topaz. У ній докладно описані всі проблеми, з якими пов'язана експлуатація таких пристроїв, як сейф topaz bsd 510. Зазвичай заводським кодом доступу до сейфа є 50 25 50. Щоб відкрити сейф, обертайте диск проти годинникової стрілки і встановіть число 50 проти робочої мітки. Далі повторіть цю процедуру 4 рази. Потім обертайте диск за годинниковою стрілкою і встановіть на робочій мітці цифру 25. Повторіть процедуру три рази. Потім обертайте диск проти годинникової стрілки і встановіть її напроти відмітки цифрою 50. Повторіть 2 рази. Після всіх проведених дій сейф повинен відкритися. У тому випадку, якщо ви випадково допустили помилку під час відкриття сейфа і він не відкривається, повторіть всі етапи заново. Така довга процедура відкриття сейфу придумана розробниками спеціально, щоб звести до мінімуму ймовірність його злому з боку грабіжників і злодіїв.
2
Сейф topaz вогнестійкий має товсті стіни з високоміцного металу. Це виключає вірогідність несанкціонованого проникнення всередину сейфа за допомогою електродрилі або газового пальника. Як правило, сейф topaz bsd 670 монтують в стіну і прикривають зверху картиною або ставлять на його місці шафу. Подібні дії не тільки дозволяють приховати місцезнаходження сейфа, але і збільшують безпеку його вмісту, так як сейф для початку потрібно знайти, щоб потім займатися його зломом.
3
Використовуйте простір сейфа для зберігання найцінніших речей, від збереження яких залежить ваше фінансове благополуччя. Високоміцний topaz сейф практично неможливо зламати. Саме тому він користується такою популярністю у багатьох забезпечених людей. На даний момент існує безліч компаній, які займаються продажем і установкою цих сейфів. Зателефонуйте в одну з цих компаній і проконсультуйтеся з професіоналом, який сейф краще взяти. Відразу після оплати обраний вами сейф доставлять до вас додому, де ви зможете зайнятися його монтажем самостійно або попросіть це зробити досвідчених фахівців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kMqCoN8wTiw