Як обшивати тканиною. в картинках, Як правильно обшити посилку.

Здавалося б, немає нічого простішого, ніж обшити тканиною посилку. Однак це лише на перший погляд так здається. По-перше: в цій справі потрібна деяка вправність. По-друге: у Пошти Росії є цілий ряд вимог, яким необхідно дотримуватися. Давайте докладніше розглянемо, які вимоги до оббивки посилки тканиною пред'являють поштовики і як потрібно посилку обшивати.
Інструкція
1
Це вимоги Пошти Росії, які пред'являються до кожної посилці, що надходить в відділення та обшитій тканиною : - Тканина для обшивки посилки потрібно використовувати світлу і однотонну; - Тканина для обшивки повинна складати виключно із цільного і міцного шматка тканини; - Нитки повинні бути одного номера і кольору. Також бажано, щоб нитки збігалися за кольором і з тканиною ; - Всі шви, за винятком лівого торця в ставленні до адресної стороні посилки, повинні зшиватися внутрішнім швом; - Адреса потрібно писати на самій посилці. Додатково наклеювати або нашивати щось на посилку можна; - Відстань між печатками не повинно перевищувати 10 см; - Адреса повинна бути від початку і до кінця написаний ручкою.
2
А от як можна обшивати посилку: заміряйте її розміри, вишийте з тканини щось схоже на наволочку, не забуваючи про те, що шви повинні бути внутрішніми. Адреса потрібно буде написати пізніше, на стороні без швів.
3
Торець по праву сторону від місця, де буде написано адресу, складіть всередину, а бічні сторони прошийте. Тепер всуньте в цей мішок посилку, складіть куточками назовні кінці лівого торця (щодо адреси), прошийте їх. Потім на ці шви будуть ставитися друку, відстань між якими не повинна перевищувати 10 см.
4
Посилка правильно підписується так: в лівому верхньому куточку посилки на потрібній стороні пишеться ПІБ відправника з адресою, а в правому - ПІБ одержувача з адресою. Далі ставиться оголошена цінність. Все, посилка обшита і оформлена. Тепер ви можете йти на пошту.
Згідно п.2.6 документа ФГУП "Пошта Росії», який називається «Порядок прийому, доставки і вручення внутрішньої посилкової пошти», деякі види посилок повинні упаковуватися в м'яку оболонку. Зокрема, така упаковка робиться для посилок з предметами верхнього одягу або інших виробів м'якої форми, які не входять в стандартні пакувальні коробки.
Вам знадобиться
  • - Міцна світла однорідна тканина,
  • - нитки,
  • - голка,
  • - сантиметрова стрічка,
  • - поліетиленовий пакет .
Інструкція
1
Складіть вміст своєї посилки так, щоб воно займало якомога менше місця. Сформуйте його у вигляді рулону або брикету. Упакуйте його в щільний поліетиленовий пакет або будь-який інший матеріал, який допоможе зберегти вашу посилку від протікання і псування її вмісту. Виміряйте розміри посилки по довжині, ширині і висоті.
2
Відріжте від загального шматка міцної, світлої, однотонної тканини шматок необхідного розміру. По ширині він повинен дорівнювати довжині посилки плюс півтори її висоти, по довжині сумі ширини і висоти посилки, помноженим на два, плюс запас 3 см.
3
Сшейте отриманий прямокутник по тій стороні, яка дорівнює довжині посилки, плюс її півтори висоти. Використовуйте для цього швейну машину або прошийте шов вручну. Виверніть отриманий циліндр швом всередину і одягніть його на посилку .
4
Візьміть нитки з голкою і прошийте бічний шов. Він повинен бути розташований уздовж середини довгої сторони торцевій поверхні посилки. Не забудьте заправити краю шва всередину. Потім загорніть кінці шва до його середини. Утворені трикутники прошийте вручну, щоб їх сторони щільно прилягали до бічної поверхні посилки.
5
Переверніть посилку НЕ зашитою частиною вгору, щільно утрамбуйте її в упаковці. Повторіть операцію по зашиванню швів на другий торцевій поверхні, підігнувши краю центрального шва всередину.
6
На лицьовій поверхні посилки незмивною пастою або фломастером напишіть індекс і поштову адресу, по якій ви відправляєте посилку , прізвище, ім'я та по батькові її одержувача. Ці відомості розташуйте по центру поверхні. Залиште місце в лівому нижньому або верхньому правому куті, в якому вкажіть прізвище та ініціали відправника посилки, індекс поштового відділення і адреса відправника.
Зверніть увагу
Все використовувані для шиття нитки повинні мати один номер по товщині і бути одного кольору.