Як ниткою вискубати брови.

Процедура видалення волосся з обличчя - дуже болісний процес для дівчат, особливо для тих, у кого ніжна шкіра. Якщо ж вискубувати брови ниткою, пошкодження та біль будуть мінімальні. Видалення брів нитками є дуже давнім способом позбавлення від волосся. Його використовують на півдні Азії, а також на Середньому Сході, і цьому навчають дівчаток з раннього віку.
Інструкція
1
Попрактикуйтесь в видаленні зайвого волосся на якомусь непомітному місці вашого тіла.
2
Зробіть невелику заморозку брів для зниження больового порога. Для цього, перед тим як почати процедуру вищипування, прикладіть до них на декількох секунд лід. Потримайте холод подовше на тому місці, де є зайві волоски, а потім протріть його серветкою, присипте тальком. Згодом волоски не пристане до шкіри, і ви легко зможете їх захопити ниткою.
3
Скористайтеся іншим способом, якщо вас турбує хворобливість процесу. Безпосередньо перед початком процедури видалення волосся, пом'якшите коріння і шкіру волосся. Для цього змастіть їх живильним кремом, а потім прикладіть до проблемного місця ватяний тампон, який змочіть попередньо в теплій воді. З цією ж метою можна скористатися і трав'яним настоєм, наприклад, календули або шавлії. Потримайте тампон кілька хвилин, дайте шкірі обсохнути, а потім приступайте до самої процедури.
4
Приготуйте нитку довжиною приблизно 60 см. Можна підібрати товсту бавовняну або шовкову, але хорошої якості, рівну. Кінці цієї нитки зв'яжіть - вийде кільце. Надіньте його на вказівний і великий пальці обох рук. Потім пальцями однієї руки кілька разів перекрутите нитка. У вас вийде вже два кільця, які сполучаються між собою за допомогою джгута. Якщо ви будете розсовувати середній і великий палець однієї руки, відбудеться зменшення другого кільця, що знаходиться на другій руці, так як джгутик закручується в ту сторону.
5
Наближайте нитка до волосків на шкірі і рухайте пальцями, розсовуючи по черзі пальці то правою, то лівою руки. Волоски потраплятимуть в закручується джгутик і висмикувати. Ви швидко досягнете потрібної вправності, і процес видалення зайвих волосків не займе у вас багато часу.
6
Використовуйте тонік чи якесь інше відоме вам антисептичний засіб після того, як ви закінчите процес вищипування. Таким чином, ви зніміть роздратування і убезпечите себе від попадання в що з'явилися мікроранки інфекції. Також майте на увазі, що шкіра може почервоніти, але ненадовго.
7
Повторювати дану операцію доведеться приблизно один раз на місяць, коли з'являться нові волосся. Але з кожним разом ви будете робити це все рідше, т.к. зростання буде сповільнюватися, і вони стануть більш слабкими і тонкими.
8
Не захоплюйтеся. Вищипування брів - процес захоплюючий, можна і не помітити, як видаліть більше волосків, ніж це необхідно. На секунду відірвіться від дзеркала. Тепер знову подивіться. Ці дії повторюйте під час процедури кілька разів. Прямі брови виглядають не дуже привабливо, але і брови ниточкою, які застигли у неминущому здивуванні, також малосимпатичним (це результат надмірного вищипування волосся в центрі). Особливо уважно обробляйте праву брову, якщо ви лівша, і навпаки - ліву, якщо правша. Не видаляйте волосся, що знаходяться нижче перенісся.
Видалення волосся за допомогою ниток - це сучасний метод, яким користуються для видалення рослинності, як на обличчі, так і по всьому тілу. Цей метод набагато ефективніше, ніж знебарвлення або гоління волосся. Адже знебарвлення не видаляти волосся, а лише робить їх менш помітними. А після гоління рослинність відростає знов, стаючи з кожним разом все товщі і грубіше.
Інструкція
1
Видаляти волосся нитками почали в Індії. Кілька років тому цей метод став популярним і в США. На жаль, видаляти волосся нитками безболісно практично не виходить. Ступінь же хворобливості залежить від густоти росту волосся і чутливості шкіри.
2
Проріджувати брови за допомогою ниток набагато простіше і зручніше, ніж епіліровать їх воском. Вищипування є ще більш болючим методом видалення волосся. Перед проріджуванням брів нитками шкіра обробляється медичним спиртом (обезжиривается).
3
Процедура вищипування нитками полягає в висмикуванні з фолікула відразу декількох волосків за допомогою бавовняної нитки. Весь сенс тут полягає в тому, що під час закручування двох ниток зайві волоски захоплюються і видаляються.
4
Для початку зачешите свої брови вгору, щоб забезпечити до них вільний доступ ниток. Відріжте близько 60 см нитки, кінчики відрізка зв'яжіть між собою.
5
Одягніть нитку на зсунуті разом чотири пальці лівої і правої руки (крім великих пальців). Далі тією рукою, якою вам зручніше, закрутіть нитку так, щоб в середині утворилося 10 витків скрученої нитки.
6
Нитку візьміть вказівними і великими пальцями обох рук. Тепер підведіть її до брови. Рухи повинні бути такими: підбивши скручений ділянку нитки впритул до брів, звузьте два пальці однієї руки і розширте два пальця другої руки. Тим самим ви доб'єтеся втягування волосків в крихітні проміжки між витками нитки. Ось і вся техніка.
7
Після процедури вищипування прикладіть до обробленої брови на кілька миттєвостей шматочок льоду або холодний компрес. Шкіра може почервоніти, але це ненадовго.
8
У даної методики є свої незаперечні переваги: - Цей метод порівняно дешев.- При висмикуванні волосся нитками створюються ідеальні нитки, а не стандартна арка. Бровам потрібна форма надається набагато бистрее.- Протягом процедури видалення волосся за допомогою ниток не тільки видаляються волоски, але і отшелушивается кожа.- Досягається висока точність роботи, в результаті чого досягається більш досконалий малюнок бровей.- Волосся висмикуються з фолікула разом з корінням. - Після проріджування нитками волосся дуже повільно відростають. Також вони стають більш тонкими.
Зверніть увагу
Якщо з яких-небудь причин ви не хочете скористатися сторонніми послугами, ми вам розповімо, як вискубати брови красиво. Як красиво вищипнути форму брови. 1. Визначаємо початок, місце вигину і кінця. Візьміть в руки олівець і прикладіть його до крила носа і внутрішнього куточка ока. Точка над куточком очі і буде початком.
Корисна порада
Щоб не допустити помилок, кожен раз після цього знову причешіть брову. Якщо потрібна серйозна корекція, то перед вищипуванням потрібно визначитися, де буде початок і закінчення брови, а також її вигин. Крім того, дуже ризиковано видаляти волоски з верхнього краю, так як це може спотворити вираз обличчя. Ці чудові поради як правильно вискубувати брови дозволяють надати бровам ідеальну і красиву форму.