Як відрізати косу чубок.

Косий чубчик - це стильно, модно і красиво. Щоб її відрізати, зовсім не обов'язково вирушати до перукарні. Зробити цю можна самостійно. Косий чубчик може бути филированной або пишною.
Вам знадобиться
  • - звичайні перукарські ножиці;
  • - гребінець;
  • - філіровочние ножиці;
  • - затискачі;
  • - вода.
Інструкція
1
Зробіть трикутний проділ, а потім проділ посередині. Решта волосся подколіте. Потім зволожите відділену пасмо і добре її розчешіть.
2
Срежьте волосся під кутом сорок п'ять градусів (намагайтеся, щоб окантовка чубчика була рівною). Підстригти косу чубок можна і дещо іншим способом: дрібними зубами ножиць зістрижіть волосся (в цьому випадку окантовка буде «орнаментной»). Вирішуючи, якої довжини має бути чубчик, не забудьте, що після висихання волосся злегка піднімуться.
3
Якщо ви вперше стрижете самостійно косу чубок, робіть її на півтора сантиметри довше бажаної довжини. Це для вас буде свого роду підстраховкою: краще вдруге пройтися ножицями і відкоригувати довжину і форму косою чубчика, ніж з першої спроби обрізати її некрасиво (але ж можливості виправити помилку не буде, тому доведеться чекати, поки волосся не відросте).
4
У тому випадку якщо чубчик у вас густа, але ви хочете її злегка прорідити, розділіть відділену частину волосся на декілька вертикальних пасом товщиною в сантиметр і зачешите їх. Потім відтягніть прядку (вона повинна розташовуватися перпендикулярно до обличчя) і затисніть її пальцями так, щоб у вас вийшов свого роду трикутник. Волосся, виступаючі за пальці, зріжте під прямим кутом.
5
За цією схемою ображати волосся кожної відокремленої пасма, тобто виконайте підрізування по всій ширині чубчика.
6
Якщо ж чубчик негуста, її після подстріжкі можна просто профілювати спеціальними ножицями. При цьому пам'ятайте, що филировка може бути глибокою або легкої (яку зробити - це ваш вибір).
Зверніть увагу
Використовуйте добре заточені перукарські ножиці, оскільки в іншому випадку красиво підстригти косу чубок не вийде.
Корисна порада
Якщо у вас овальне або кругле обличчя, вам більше підійде довга коса гривка (щоб додати вашому образу нотки юності, стригите її до вій).