Як організувати вільний час.

Більшу частину життя у людини займає робота. Дім, сім'я також вимагають не меншої уваги. І от ви помічаєте, як починаєте дратуватися по дрібницях, відчуваєте постійну втому. Як же знайти вільний час для себе і організувати його максимально ефективно?
Інструкція
1
Довірте частину домашніх проблем іншим членам родини. Зупиніться у власному прагненні до досконалості. Нехай підлогу помитий не ідеально і суп трохи пересолений. Це не привід для трагедії. Ставтеся простіше до подібних дрібниць. Ніхто не постраждає, якщо замість складного кулінарного вишуканості ви приготуєте пельмені і подасте їх з простим соусом.
2
Плануйте свій день з вечора. Запишіть в ежедневнике найбільш важливі справи, відзначте, скільки хвилин можете витратити на них. З ранку намагайтеся дотримуватися складеного розкладу. Якщо на відвідування магазину ви відвели одну годину, витратьте цей час саме на покупки. Складіть заздалегідь список необхідних продуктів. Не відволікайтеся на сторонні розмови по телефону і пусті прогулянки між полиць.
3
Намагайтеся починати день по режиму. Коли потрібно прокинутися в 7 ранку, то не лежіть зайві 15 хвилин. Це не дасть вам повноцінного відпочинку. Але доведеться в поспіху збиратися на роботу. У що почалася біганині легко забути телефон або потрібні документи. Суєта в будинку не додасть членам родини гарного настрою. Тому краще розподілити ранкові години так, щоб кожна людина могла зібратися і спокійно поснідати.
4
Рутинну домашню роботу можна зробити веселіше. Наприклад, включіть енергійну музику. Або займіться самоосвітою і прослухайте аудіокнигу, необхідний навчальний матеріал. І самі не помітите, як гора випраної білизни буде випрасуваний і покладена в шафу. Купіть навушники, і ніхто не завадить вам насолоджуватися улюбленим музичним або літературним твором.
5
Чи не концентруйте увагу на одній операції. Але й не беріться за десять справ відразу. Будьте послідовними і акуратні. Дотримуючись цих нескладних правил, проведіть звільнилося від побутових проблем час цікаво. Складіть культурну програму з відвідуванням театрів і виставок. Або влаштуйте пікнік на природі, рушайте в туристичний похід. Пам'ятайте, що вихідні дні призначені насамперед для відпочинку.