Як визначити цільову групу.

Щоб успішно вести бізнес, надійно займати свої позиції на ринку, компанії необхідно серед клієнтів виділити цільову групу. Це група споживачів товарів або послуг, які приносять максимальний дохід компанії. Їх загальна кількість може бути досить невелика в порівнянні зі списком контрагентів-споживачів, але саме вони є найбільш вигідними клієнтами. Природно, що задоволенню їхніх потреб має бути приділена пріоритетну увагу компанії.
Інструкція
1
Припустимо, ви вирішили зайнятися оптовою торгівлею цементом і щебенем - необхідними компонентами при виробництві бетону. Як можна визначити, які саме клієнти складуть цільову групу, тобто забезпечать збут основних обсягів продукції? Проведіть маркетинговий аналіз. З'ясуйте, чи є у вашому регіоні заводи залізобетонних виробів, домобудівні комбінати, яка протяжність дорожньої мережі, і в якому вона стані. Постарайтеся також дізнатися, чи ведеться будівництво в муніципалітетах і дачно-садових товариствах (житлові будинки, огорожі тощо), і який його масштаб.
2
Наведіть довідки про середньомісячні (середньоквартальних, середньорічних) потребах заводів і домобудівних комбінатів в цементі і щебені, а також про те, у кого і за яку ціну вони набувають ці матеріали. Проведіть ту ж саму роботу і щодо організацій, що займаються будівництвом.
3
На підставі отриманих відомостей, виділіть цільову групу ваших потенційних клієнтів у порядку пріоритету: - заводи залізобетонних виробів і домобудівні комбінати; - Будівельні та дорожньо-ремонтні організації; - Оптові покупці (власники магазинів будматеріалів, керівники будівельних сезонних бригад тощо.).
4
Або, наприклад, ви вирішили зайнятися торгівлею одягом. Як визначити цільову групу клієнтів, яка дасть більшу частину прибутку? Проаналізуйте перспективу торгівлі з урахуванням таких факторів: місця розташування магазину, фінансових можливостей потенційної клієнтури (працівників довколишніх підприємств, установ, і жителів довколишніх будинків), асортименту вашого товару та цінової політики.
5
Якщо ваш магазин розташований в престижному районі, по сусідству з офісами великих фірм, цільовою групою може стати їх керівництво, менеджери вищої та середньої ланки. Підберіть відповідний асортимент товару. Якщо ж він розташований на околиці, а клієнтура складається виключно з жителів навколишніх районів, то дорогою, ексклюзивний товар чи знайде попит. Вашої цільової групою тоді будуть люди середнього або навіть низького достатку, і вам слід віддати перевагу якісній, але недорогий одязі.