Як відіпрати білі плями.

Дезодорант - річ корисна, причому як для чоловіка, так і для жінки. Особливо корисна ця річ жаркими літніми днями. Але з використанням дезодорантів і антиперспірантів пов'язана одна проблема: вони залишають після висихання білі або жовтуваті плями, які нелегко видалити. Причина появи плям - солі алюмінію, що містяться в дезодорантах і залишають сліди. Благо існує кілька домашніх засобів, які допоможуть вам справитися з шкідливими плями ми.
Інструкція
1
Куховарська сіль - один з найефективніших засобів, яка рятує від багатьох забруднень і плям. Просто втирайте щепоточку солі в пляму і залиште річ в такому вигляді на ніч. Далі потріть пляму м'якою щіточкою і виперіть річ.
2
Денатурований спирт не менш успішно справляється з плями ми від дезодоранту. Змочіть пляма спиртом, залиште річ на годину, щоб спирт почав впливати на пляму. Потім змийте спирт проточною водою. Також для досягнення максимального результату річ потрібно випрати.
3
Аміак. Півсклянки цієї погано пахне, але багато в чому корисною рідини потрібно розвести з половиною склянки води. Цим розчином втирайте рідину в пляма ваткою, ганчірочкою, або м'якою щіточкою (краще з натуральним ворсом). Через пару-трійку хвилин річ можна прати.
4
Оцет вам допоможе, якщо дезодорант залишив свої сліди на вашій кольоровий майці або сорочці. Як і у випадку з кухонною сіллю, втирайте оцет в пляма, залиште річ на ніч і виперіть її.
5
Горілка дуже корисна, коли потрібно видалити біла пляма з чорної сукні або блузи. Змастіть горілкою забруднені дезодорантом місце (або місця). Через пару хвилин горілка змивається водою, а річ стирається. Якщо пляма серйозно засіло в тканини, залиште горілку на годину, а потім вже періть річ.
Корисна порада
Якщо для вас важливіше попередити неприємність, ніж потім боротися з її наслідками, користуйтеся якісними дезодорантами, щоб уникнути появи плям на одязі. Крім того, плями намагайтеся видаляти оперативно, не відкладаючи на інший день. У такому випадку від плям позбавитися буде набагато легше.