Як визначити діатез. по тілу пішли маленькі прищики схожі на пітницю.

Діатез - одне з найпоширеніших захворювань у дітей молодшого віку. Проявляється він у вигляді почервонінь на щоках, сверблячки, висипки на тілі. Але в зв'язку з погіршенням екологічної обстановки, великим кількості напівфабрикатів в раціоні сучасної людини, появою нових форм ліків діатез все частіше зустрічається і у дорослих людей. Для успішного лікування необхідно вчасно розпізнати це захворювання.
Інструкція
1
Якщо у вас або вашої дитини з'явилися прищики в якому-небудь місці, огляньте все тіло, щоб встановити, чи немає ще десь висипки. Якщо це ексудативно-катаральний діатез, то ви виявите почервоніння шкіри, лущення і утворення лусочок.
2
Чи не переплутайте діатез з роздратуванням шкіри від поту. При пітнику виступають маленькі прищики. Вони можуть бути розташовані по всьому тілу, але місце їх локалізації - це шкірні складки і западини. Пітниця зникає протягом декількох днів, якщо нормалізується температура і вологість повітря, будуть вчасно проводитися гігієнічні процедури. А діатез так швидко не проходить.
3
Згадайте, чи не їли ви якихось екзотичних або нових для себе продуктів, чи не приймали незнайомі до цього часу ліки. Адже все це може спровокувати діатез.
4
Що стосується дітей, то тут причини виникнення діатезу безпосередньо залежать від матері, яка годує його грудьми. До того ж передумови закладаються в жіночому організмі ще під час вагітності. Якщо майбутня мама всі 9 місяців зловживала кави, цитрусовими та іншими шкідливими продуктами, є великий ризик прояву діатезу у дитини. Тому, коли приступите до грудного вигодовування, систематично ведіть щоденник харчування. Вносьте туди дані про те, що їсте ви і малюк. Так ви встановите, на що пішла негативна реакція, і приберете алерген з раціону.
5
Схильність до діатезу нерідко передається спадково. Поцікавтеся у найближчих родичів, чи не було у них подібних висипань, а якщо були, що саме було їх причиною.
6
Зверніться за допомогою до лікаря. Розкажіть йому про умови свого життя, про харчування і спадкових факторах. Так він зможе більш точно визначити ваш стан і прийме всі необхідні заходи.
7
Відрізнити діатез від алергії можна за допомогою аналізу крові на імуноглобулін. Через типовою алергії даний показник підвищений, а при ексудативно-катаральному діатезі він в нормі.