Як оформити магазин красиво.

Магазини, що входять у велику мережу, виглядають завжди однаково, адже регламентом чітко встановлено, як і що має бути розташоване. На їх фоні невеликі магазинчики виглядають такими затишними і милими. Щоб підсилити приємне враження, можна доповнити інтер'єр деталями, які виділять його з безликої маси.
Інструкція
1
Відштовхніться від товарів, які продає магазин. Також можна використовувати асоціації, які народжує асортимент торгової точки. Наприклад, якщо ви спеціалізуєтеся на каву або чай, можна використовувати в інтер'єрі предмети з тих країн, де вирощують основні сорти. Якщо ж у продажу представлені інструменти або техніка, за допомогою якої щось виробляється, то можна використовувати в якості елементів декору фотографії кінцевого результату. Наприклад, в магазині для перукарів можна розмістити зображення моделей зі стрижка або укладка. Головне, щоб весь інтер'єр був витриманий в одному стилі.
2
Використовуйте в якості основного тренда в інтер'єрі назву магазину. Якщо він носить людське ім'я, виберіть знаменитих людей, названих так само, помістіть їх портрети на стінах. Якщо назва магазину пов'язано з квітами або рослинами, можна імітацією відповідних бутонів або пагонів прикрасити прикасова зону або прилавки, а на стінах за допомогою трафарету нанести спрощений малюнок.
3
Прикрасьте магазин за допомогою виробів і малюнків дітей, вони викликають посмішку і привертають увагу. Щоб твори мистецтва юних творців не губилися серед реклам і плакатів, вставте їх у яскраві рамки, вироби можна розмістити на стелажах. Щоб отримати ці елементи декору в достатній кількості, можна оголосити конкурс або звернутися в найближчу художню школу або студію.
4
Оформіть магазин у стилі конкретної країни або цілого континенту. Практично будь-який товар можна прив'язати до певної географічній точці. Наприклад, шкіряні туфлі і сумки викликають думки про Італію, а дизайн приміщення, пов'язаний з цією країною, додасть солідності закладу. Ви також можете використовувати в інтер'єрі готові рішення, наприклад, оформити його в стилі прованс, хай-тек, арт-деко, лофт.