Як відрізнити бренди.

Упевненості в тому, що за великі гроші продається дійсно брендова річ, вже немає. Сьогодні шахраї намагаються якісно підробляти одяг під відомими іменами. Причому продаються такі «бренди» за високими цінами. Щоб відрізнити якісну річ від дешевої підробки, будьте дуже уважні.
Вам знадобиться
  • - інформація про необхідної речі;
  • - інтернет;
  • - модні журнали.
Інструкція
1
Зверніть увагу на зовнішній вигляд речі. Тканини, з яких шиють імениті модні будинки, відрізняються високою якістю. Також придивіться до рядків на одязі. Вони повинні бути чіткими, без «прогалин», виконаними якісними нитками. Причому ніде не повинні визирати недоноски або сильні «застрочкі». Зверніть увагу на якість фурнітури та оздоблення речі.
2
Рідкісні брендові речі «кричать» про своє походження. Так, наприклад, Louis Vuitton постачає свої сумки ім'ям по всій їх поверхні. Але такі випадки поодинокі. Вивчіть в інтернеті особливості оформлення обраної вами марки. Такі знання допоможуть відрізнити бренд від підробки.
3
Відвідайте вінтажний магазин. Зверніть увагу на ярлики, наклеєні на одяг. В таких торгових точках практично не існує підробок, тому можете бути впевнені в оригінальності речей. Також такі магазини - хороша база, щоб навчитися визначати «на око» брендовий одяг.
4
Попросіть показати документацію на продане в магазині продукцію. Бутіки, торгуючі справжніми брендовими речами, зобов'язані надати папери на першу вимогу покупця. Якщо адміністратор поводиться невпевнено, виправдовується, каже, що в магазині таких документів немає, значить, речі не пройшли обов'язкову перевірку і є підробленими.
5
Не бійтеся речей, вироблених в Китаї. На сьогоднішній день, в цій країні мають фабрики з пошиття практично всі солідні речові компанії. Так що, і Dior, і Chanel можуть мати маркування "Made in China".
6
Намагайтеся уникати покупки брендових речей по інтернету. У 99% випадків вам продадуть підробку. Так, ціна буде набагато нижче ринкової, але якість продукції виявиться нікчемним.
7
По можливості відвідайте закордонні аутлети. Там продаються дійсно брендові речі за досить прийнятними цінами. Знайомство зі справжньою фірмовим одягом навчить вас прекрасно розбиратися в брендах.