Як відбілити засмагу. Як відбілити шкіру обличчя від засмаги кефіром.

Бажання отримати гарну засмагу іноді приносить одні розчарування, адже в деяких випадках він нагадує пігментацію або просто не виглядає через особливості шкіри, коли пігмент меланін міститься в ній в малій кількості і будь-який вплив ультрафіолетом робить її червоною або рябої. Але за допомогою готових косметичних і натуральних засобів можна освітлити шкіру і повернути їй колишній колір.
Вам знадобиться
  • - кефір або сметана;
  • - шавлія;
  • - професійні відбілюючі засоби.
Інструкція
1
Позбутися від некрасивого засмаги можна різними способами: отбеливающими засобами, пілінгом і скрабами. Поєднання цих засобів дозволяє досягти результату набагато раніше.
2
Найбільш дієвими натуральними засобами для відбілювання засмаги є кефір і сметана. Міститься в них молочна кислота прекрасно освітлює шкіру. Але для отримання бажаного результату використовуйте їх регулярно протягом 10-15 днів. Нанесіть будь-яке з них спочатку тонким, а потім товстим шаром і залиште на 15-20 хвилин. Далі прийміть душ, а щоб на шкірі не залишився специфічний запах, використовуйте обов'язково крем-гель. Він м'якше і не викличе сухість та лущення шкіри.
3
Не менш ефективним засобом усунення засмаги є баня з пілінгом звичайної мочалкою. Відвідування парної з наступним обливанням холодною водою покращує кровообіг і кровопостачання шкіри. В результаті посиленого її харчування поліпшується клітинний обмін і оновлення. Мочалка ж додатково позбавляє шкіру від пігментованих відмерлих клітин шкіри. Досить 2-х відвідувань на тиждень, щоб вже через 10 днів від засмаги залишився лише видимий слід.
4
Якщо негарний загар загрожує зіпсувати майбутні плани, скористайтеся додатково салоновими способами, наприклад, хімічним пілінгом або лазерним відбілюванням шкіри. Однак у цих процедур є не тільки плюси, але мінуси. Для отримання швидкого результату доводитися впливати на глибокі шари дерми, після чого їй потрібне відновлення протягом 10-30 днів. У цей період можуть бути підвищена сухість та лущення, тому інтенсивно доглядайте за шкірою і живіть її за допомогою різних масок і вітамінів.
5
Для усунення окремих пігментованих ділянок шкіри використовуйте відбілюючі засоби від Деклеор, Кодали, Дарфан. Купуйте їх потроху, оскільки вони можуть діяти вибірково і не всім дають однаково позитивний результат. Крім цього, перед застосуванням обов'язково робіть тест на переносимість.
6
Використовуючи будь-яку процедуру для відбілювання шкіри, застосовуйте засоби з ультрафіолетовим фільтром, наприклад, готові креми або відвар шавлії. Наносите їх перед кожним виходом на вулицю, окрім цього, уникайте тривалого перебування на сонці і прямого попадання його променів на шкіру.