Як відкрити магазин "Все для суші".

Японська кухня перестала бути екзотикою. Не рідкість сьогодні суші-меню в ресторанах і кафе, а також суші-бари і відділи, організовані за принципом фаст-фуду, але багато хто воліє приготування суші вдома. Це зручно, дешево і не займає багато часу. Тому цікава і перспективна така бізнес-ідея, як відкриття магазину інгредієнтів і аксесуарів для приготування ролів і суші. За оцінками експертів, цей сегмент ринку заповнений всього на 60%.
Інструкція
1
Насамперед подбайте про своє підприємницькому статус і зареєструйтесь в податковій інспекції за місцем проживання. На збір документів та розгляд вашої заяви піде від двох тижнів до місяця.
2
Потім займіться підбором приміщення під магазин. Площа торгового залу може бути невеликий - від 15-20 м2 - але дуже важливо місце розташування вашого магазина. Навряд чи у вас буде великий оборот, якщо ви зніміть приміщення де-небудь на околиці міста або в спальному районі. Пошукайте місце на центральних вулицях, поблизу великих супермаркетів. Для магазину «Все для суші» прекрасно підійде форма торгівлі «магазин в магазині». Відкрити свою точку можна в торгово-розважальному центрі, який відвідують, в основному, люди з середнім достатком. Саме вони, як правило, є потенційними покупцями продуктів та аксесуарів для приготування ролів і суші.
3
Подбайте про отримання дозвіл на торгівлю продуктами харчування в СЕС і висновок про протипожежної безпеки.
4
Придбайте необхідне обладнання. Крім касового апарату, стелажів і вітрин, вам знадобляться холодильні та морозильні камери для риби і морепродуктів.
5
Не варто економити на дизайні приміщення. Торгівля специфічним товаром вимагає особливого вишуканого дизайну. Можливі натяки на японські інтер'єри. Повісьте на стіни фотографії або гравюри Фудзіями, каліграфічно написані ієрогліфи, обробіть деревом і бамбуком стійки і вітрини. Зверніться за допомогою до професійних дизайнерів.
6
Якщо ви вирішили відкрити магазин, використовуючи франчайзингові схеми, що набагато спростить завдання. Дозволить скористатися вже готовими напрацюваннями (фірмовим дизайном, порадами по розкрутці магазину, партнерським пакетом), що значно скоротить витрати на відкриття торгової точки.
7
Якщо ви вирішили відкривати магазин самостійно, «з нуля», дуже важливо знайти для торгової точки постачальників з прийнятним для вас співвідношенням ціна/якість. Асортимент магазину «Все для суші» дуже різноманітний і включає в себе інгредієнти для японської кухні: морепродукти, рибу, рис, спеції, водорості і багато іншого, а також спеціальний посуд, палички, ножі, бамбукові серветки і так далі. Можливо, вам доведеться пошукати не одного постачальника, а декілька. Важливо, щоб вони не були посередниками, а займалися імпортом безпосередньо. Обов'язково перевірте у них наявність ліцензій і сертифікатів на продукцію, що продається.
8
Одна зі складових успіху вашого магазину - грамотно підібраний персонал. Продавці повинні добре розбиратися в японській кухні, консультувати покупців за вибором вірних інгредієнтів для суші та давати поради з їхнього приготування.
Зверніть увагу
Відкриваючи магазин «Все для суші», майте на увазі, що основні витрати складе не придбання обладнання та товарів, а просування торгової точки.
Корисна порада
Для залучення покупців продумайте різноманітні системи знижок для постійних клієнтів. Проводите акції та майстер-класи з приготування ролів і суші.