Як визначити щільність вапняного тесту.

При гасінні вапна виходить так зване вапняне тісто, його обсяг збільшується приблизно в 3,5 рази в порівнянні з вихідним. Подібне тісто, якщо воно якісне, містить близько 50% основної речовини і стільки ж води. Для визначення його щільності необхідно провести досить нескладні вимірювання та обчислення.
Вам знадобиться
  • - посудину об'ємом один літр;
  • - ваги.
Інструкція
1
Вапно використовують при побілці, додають в штукатурні та кладочні розчини, силікатні бетони. Її неправильне гасіння може призвести до того, що в речовині виявляться непогашені частинки, здатні привести до відшаровування побілки, здуття і руйнування штукатурки. Одним з найважливіших показників вапняного тесту є його щільність, саме по ній можна судити про процентне співвідношення в готовому продукті вапна і води.
2
Щоб визначити щільність вапняного тесту, спочатку зважте металевий посудину об'ємом 1 літр і запишіть результат зважування. Після цього заповніть його до країв вапняним тестом і знову зважте. Отриманий результат запишіть.
3
Тепер дізнайтеся вага вапняного тесту в посудині, для цього відніміть з другого результату першого (масу порожнього судини). Припустимо, маса ємності дорівнює 1 кг, а її ж маса з 1 літром вапняного тесту - 2,35 кг. Значить, маса вмісту ємності дорівнює 1,35 кг.
4
Визначте щільність вапняного тесту. Як відомо, вона дорівнює відношенню маси речовини до його об'єму. Звідси випливає, що необхідно 1,35 розділити на 1 (або 1350 на 1000, якщо проводити обчислення в грамах і мілілітрах). Відповідь - щільність вапняного тесту в даному прикладі дорівнює 1,35 кг/л, або 1350 кг в кубічному метрі.
5
Про що говорить отриманий результат? Якість вапняного тесту визначають за його щільності відповідно до стандартів для кальцієвих і магнезіальних видів вапна. Для кальцієвої вапна: 1300 г/л - перший сорт; 1350 г/л - другий сорт; 1400 г/л - третій сорт; 1450 г/л і вище - відхід.
6
Для магнезіальною вапна: 1300-1350 г/л - перший сорт; 1400 г/л - другий сорт; 1450 г/л - третій сорт; 1500 г/л і вище - відхід.
7
Порівнявши наведені вище дані та одержані результати обчислень, можна зробити висновок про те, що вапняне тісто відноситься до другого сорту, якщо використовувалася кальцієва вапно, і до першого, якщо брали магнезійний вихідний продукт.