Як відремонтувати звуковий сигнал.

Незважаючи на те, що звуковим сигналом в автомобілі можна користуватися тільки в разі крайньої необхідності, він завжди повинен бути справним. Якщо сталася поломка, необов'язково відразу ж їхати в сервіс. Подібне пошкодження можна постаратися виправити самостійно.
Вам знадобиться
  • - мультиметр;
  • - інструменти (викрутка, гайковий ключ і т.д.);
  • - нові деталі.
Інструкція
1
Як правило, під поломкою звукового сигналу автомобіля розуміють або заїдання його перемикача або повну його поломку, або зіпсоване реле, перемикаюче сигнали. Відповідно, в першу чергу необхідно визначити тип поломки.
2
Перевірте цілісність всіх проводів. Для цього зніміть сигнальну панель, акуратно витягнете механізм і починайте перевірку. Проводи повинні бути цілими, без будь-яких ушкоджень в обмотці. Будь-яка тріщина або залом - це привід замінити його, адже рано чи пізно така несправність обов'язково дасть про себе знати.
3
Наступний крок - це перевірка самого реле і перемикача. Ви можете перевірити цілісність проводки або безпосередньо кнопки клаксона або візуально, або за допомогою мультиметра. Перевіряйте всю ланцюг поступово. Спочатку реле на клацання - вони обов'язково повинні бути чутні. Далі визначте чи надходить напруга на сигнал. Робиться це досить просто - підключіть мультиметр до сигналу та натисніть на клаксон. Якщо звуку немає, це ще не означає, що він не зламався остаточно. Для початку трохи поворухнете механізм, можливо, причиною несправності є банальна іржа. Так буває, якщо нею уражаються кріплення.
4
Якщо ж деталь все-таки зіпсована остаточно, купите нову і просто замініть її. Подібні запчастини продаються в будь-якому спеціалізованому автомагазині або ринку. Акуратно розкрутіть зламану деталь, приберіть її із загального механізму. На її місце вставте нову і закріпіть. Підключіть всі необхідні контакти.
5
Буває так, що сигнал є, але звучить дуже тихо або хрипко. Це вказує на те, що проблеми виникли в акумуляторної батареї, що живить клаксон. Якщо вона практично села, поміняйте її на нову. У разі, коли заряду її ще цілком достатньо, але звук при цьому дуже слабкий, починайте ремонт. Для цього візьміть гвинт, приєднаєте його до важеля регулювання звукового сигналу і починайте обертати його в різні боки, перевіряючи звук.
6
Коли будете збирати сигнал назад, робіть це дуже акуратно. Важливо в момент складання правильно встановити прокладку між мембраною і корпусом пристрою. Необхідно зберегти певний, передбачений виробником зазор між сердечником і якорем, що знаходяться в пристрої.