Як перемикати швидкість передачі.

Коли ви працюєте в інтернеті, виникає необхідність перемикати швидкість передачі даних. Таке може статися, наприклад, коли кілька користувачів виходять з одного з'єднання. Або ви економите трафік і намагаєтеся контролювати кількість віддаються даних.
Інструкція
1
За умови, що для скачування файлів ви використовуєте менеджер закачувань, наприклад, Download Master, швидкість завантаження можна виправити в налаштуваннях. У головному вікні програми вам потрібно натиснути пункт «Дія». Потім знайдіть терміну «Швидкість». Відкриється новий список, який буде складатися з п'яти версій. Увімкніть настройку «Регульована». Якщо все зроблено правильно, ви побачите в нижньому рядку менеджера закачувань повзунок. Переміщайте його, щоб відрегулювати швидкість до потрібного значення.
2
?Torrent - це торрент-клієнт, у ньому можливо перемикати як швидкість прийому, так і швидкість вивантаження даних. У всіх настройка швидкості за замовчуванням стоїть «Необмежено», значить, ви можете знизити швидкість до потрібного значення. Така функція доступна для окремих файлів і для установки за замовчуванням. Щоб переключити швидкість прийому/передачі конкретного файлу, вам треба вибрати його зі списку торрентів зліва. Клацніть правою кнопкою мишки, щоб викликати контекстне меню. У ньому знайдіть параметр «Пріоритет швидкості», потім «Обмежити швидкість завантаження» («Обмежити швидкість віддачі»). З'явиться нове меню, там потрібно поставити необхідне значення. Перший раз мінімальна швидкість 25 КБ/с, якщо зайдете вдруге - нижній поріг швидкості буде менше. Мінімальна швидкість - 1 КБ/с.
3
Значення швидкості за замовчуванням змінюється в загальних налаштуваннях. Натисніть пункт «Налаштування» в меню ?Torrent, потім рядок «Конфігурація». Як альтернатива - комбінація клавіш Ctrl + P. Виберіть параметр «Швидкість». У стовпці праворуч будуть дві строчки, в яких можна встановити потрібне значення, це «Загальне обмеження швидкості віддачі» та «Загальне обмеження швидкості прийому». Задайте в потрібному вікні бажане значення швидкості в КБ/с.
4
NetLimiter - програма, дуже проста в управлінні. Надається на тріальний період в 28 днів. Ви можете завантажити її з офіційного сайту виробника. Встановіть, після натисніть на значок програми, потім клікніть «Відкрити». Встановіть тип визначення швидкості з'єднання, наприклад, Кбайт або Мбіт. В полі «Швидкість скачування» вбийте потрібне значення швидкості.
5
Існує безкоштовна програма Traffic Shaper XP. Розробник - Bandwidth Controller. З їх сайту можна скачати програму, потім встановити на ваш комп'ютер. Запустіть програму - ви побачите вікно з текстом «Ласкаво просимо в майстер налаштування мережі». Натискайте «Далі»/«Швидкість скачування»/«Швидкість завантаження», вбийте потрібне значення, клікніть «Далі». Після потрібно вибрати тип мережевого підключення (як правило, це «Локальна мережа»), натисніть «Далі» і «Готово».
Вибираючи тариф для доступу в інтернет, доводиться йти на компроміс між вартістю і швидкістю . Якщо один з цих показників вас влаштовувати перестав, є сенс переключити швидкість в меншу або більшу сторону.
Інструкція
1
Щоб дізнатися, які саме тарифи вам доступні, відвідайте сайт провайдера, зателефонуйте в його службу підтримки або ознайомтеся з рекламними матеріалами. Виберіть серед представлених тарифних планів такий, який влаштовує вас як за швидкістю, так і за вартістю. Він обов'язково повинен бути безлімітним.
2
Якщо провайдер надає послугу особистого кабінету, переключити швидкість ви зможете без звернення до консультанта. Перейдіть на офіційний сайт провайдера, виберіть пункт меню «Особистий кабінет», введіть надані вам логін і пароль для входу в нього (ці дані можуть бути зазначені в абонентському договорі), після чого перейдіть в розділ «Тарифи», виберіть бажаний і увімкніть її ( як це зробити, залежить від організації інтерфейсу сайту).
3
За відсутності особистого кабінету зателефонуйте в службу підтримки. Повідомте консультанту, що ви збираєтеся змінювати тарифний план, і скажіть, на який саме. Назвіть прізвище, ім'я та по батькові. Потім або продиктуйте паспортні дані, або повідомте кодове слово, вказане в договорі. Дочекайтеся повідомлення про зміну тарифу. Перевірте, чи справді швидкість переключилася (тобто, стала більше або менше).
4
Деяким абонентам вигідно отримувати безлімітний доступ в інтернет на низькій швидкості, лише зрідка збільшуючи її. Для цього ряд провайдерів надає послугу тимчасового перемикання швидкості на більш високу. Сплативши таку тарифну опцію, можна прийняти або передати заданий обсяг даних на підвищеній швидкості, після чого вона повернеться до початкової. Увійдіть в особистий кабінет під логіном і паролем, після чого виберіть пункт меню під назвою «Турбокнопка», «Продовж швидкість» або аналогічним. Виберіть, який саме обсяг даних вам необхідно завантажити, і на якій швидкості, після чого активуйте опцію (як це зробити, залежить від організації інтерфейсу сайту). В операторів стільникового зв'язку замовляти подібну послугу можна також за допомогою USSD-команд прямо з клавіатури телефону, наприклад, в «Мегафоні»: * 105 * 906 #. Врахуйте, що деякі провайдери та оператори не переносять замовлений по даний послузі обсяг даних на наступний місяць.