Як очистити цвіль. Як відіпрати грибок на тканини.

Цвіль утворюється з спор грибків, які починають дуже швидко рости в сирих, погано провітрюваних приміщеннях. При тривалому зростанні суперечки глибоко впроваджуються в поверхню, і цвіль набуває чорний колір. Якщо не провести своєчасну обробку, все повітря в приміщенні буде насичений спорами, що негативно позначиться на стані здоров'я.
Вам знадобиться
  • - шпатель;
  • - антисептик;
  • - хлорвміщуючі засіб;
  • - оцет;
  • - плямовивідник;
  • - додаткова система примусової вентиляції;
  • - тепловий вентилятор.
Інструкція
1
При наявності в приміщенні цвілі приділіть особливу увагу системі вентиляції. Проведіть чистку вже наявної шахти і встановіть додаткову примусову вентиляцію. Водопровідні труби ізолюйте за допомогою гідроізоляційних матеріалів, щоб стіни не намокали. Перед проведенням робіт покрийте труби антисептичної ґрунтовкою, призначеної для використання в сирих приміщеннях, і пофарбуйте.
2
Великі площі, уражені пліснявою, доведеться піддати капітального ремонту. Видаліть старі оздоблювальні матеріали, зніміть весь шар штукатурки, ретельно обробіть всю поверхню антисептиками, що запобігають повторне поява цвілі, все просушіть за допомогою теплового вентилятора і тільки після цього приступайте до повторної обробці.
3
Невеликі ділянки, уражені пліснявою, можна обробити, не вдаючись до глобальних роботам і капітального ремонту. Зскребете весь шар цвілі за допомогою шпателя, промийте поверхню хлорсодержащим засобом, обробіть антисептиком, ретельно просушіть.
4
Після видалення цвілі проводите постійне провітрювання приміщення наскрізним потоком повітря, постійно тримайте включеної систему примусової вентиляції. Спори грибів з повітря видалити неможливо, тому, якщо умови для росту і розмноження знову стануть сприятливими, цвіль знову утворюється на всіх сирих поверхнях приміщення, і вам доведеться проводити повторну обробку.
5
Якщо цвіль з'явилася на одязі, що трапляється досить-таки часто при зберіганні речей в сирому приміщенні, в якому присутні спори грибів, обробіть всі хлорсодержащим засобом або столовим оцтом, потім ретельно виперіть.
6
Стійкі плями цвілі з тканини видаляйте за допомогою засобів, призначених для видалення плям з білих речей. Використовуйте «Ваніш». Він допоможе без особливих зусиль видалити забруднення від цвілі і не зіпсує тканину.