Як виграти автомобіль у лотереї.

В лотерею цілком реально виграти, причому вашим призом може виявитися навіть автомобіль. Це може стати реальністю, але для цього потрібно не тільки мати сильне бажання, а й зуміти скористатися деякими хитрощами.
Вам знадобиться
  • - лотерейний квиток.
Інструкція
1
Якщо в лотерейному квитку того розіграшу, в якому ви вирішили взяти участь, потрібно закреслити два або три числа, то ви цілком можете покластися на свою дату народження. Ці числа за визначенням повинні приносити вам удачу. Якщо ви з'явилися на світ 1 квітня 1978 (01.04.1978), то вдалими цифрами для вас будуть - 1, 4 і 25. Третє число зазвичай являє собою суму всіх чисел, складових рік вашого народження.
2
У тій ситуації, коли в квитку потрібно позбутися шести чисел, ви можете звернутися до власних инициалам. Цілком можливо, що вони підкажуть вам вдалу комбінацію. Кожна буква відповідатиме певній цифрі: А-1, Б-2 і т.д. Пропустивши букви, з яких не можуть починатися імена та прізвища (Й, Ь, И, ред), ви отримаєте просту у використанні 29-значну систему. Перекодуйте перші дві букви від ваших ініціалів (прізвища, імені, по батькові) в числа і скористайтеся отриманої комбінацією.
3
Згідно прикметам завзятих гравців в лотерею, найкраще купувати квиток в першу половину робочого дня або ж у другу половину дня вихідного. Крім того, день покупки квитка теж володіє символічним значенням. Для більшого везіння можна спробувати придбати ігрову акцію в день вашого народження.
4
Навіть колір одягу може допомогти вам у залученні удачі. Якщо ви збираєтеся піти за квитком, не варто надягати одяг кричущих кольорів (червоний, жовтий). Набагато більш виграшним варіантом буде чорний колір. Уникайте квітчастих малюнків, а також різних клітинок, полосочек і горошків - все це відштовхує від вас перемогу. Крім того, небажано присутність на вас будь-яких прикрас, особливо із золота.
5
Деякі гравці навіть дотримують спеціальну дієту, яка на їх думку здатна допомогти їм виграти. Її основу складають фрукти і овочі (крім буряка і часнику), а також м'ясні продукти. Небажане вживання в їжу молочних продуктів.
Навряд чи знайдеться людина, яка відмовиться від виграшу в лотерею. Багато хто, особливо в період фінансових труднощів, просто таки мріють виграти заповітний мільйон або два. На жаль, ймовірність великого виграшу трохи вище нуля, тому винахідливі люди придумують різні способи, які, як їм здається, підвищують ймовірність виграшу в лотерею.
Стовідсоткових способу виграти в лотерею тільки два. Перший - скупити всі лотерейні квитки, після чого отримати всі виграші. Тільки витрати на подібний захід разу на 2 перевищить дохід з виграшу. Другий - грати в безпрограшну лотерею. Тут теж не без секрету: середня вартість призу в подібній лотереї набагато нижче вартості лотерейного квитка. Однак існують способи кілька підвищити шанси на виграш.

Математичні методи

Один з таких способів - вести історію випадання чисел. Вважається, що випало одного разу число довгий час не буде випадати в майбутньому. А якщо так трапилося, що воно випало 2 або 3 рази поспіль, його сміливо можна викидати зі списку найімовірніших чисел. Однак математична теорія ймовірності говорить, що ймовірність розвитку того чи іншого перебігу подій ніяк не залежить від того, наскільки часто це повторювалося в минулому.
Пул - це суспільство людей, які за допомогою вищеописаних способів визначають найбільш ймовірні до випадання числа і за домовленістю кожний з них ставить на певне число або комбінацію.
Наступний спосіб заснований на аналізі переваг при виборі чисел іншими учасниками лотереї. Чим більше людей виберуть одні і ті ж числа, тим менше буде виграш. Отже, треба вибирати такі числа, які середньостатистичний обиватель не чіпає. Числа в верхніх трьох рядках вибираються в кілька разів частіше, ніж в нижніх. Багато орієнтуються на дні свого народження або пам'ятні дати, тому числа до 31 вибираються частіше за інших. Існують і шанувальники простих чисел, думка яких теж враховується. І остання закономірність - звичайні люди, вибираючи числа, стараються, щоб розташовувалися зовсім випадково, щоб між ними не було ніяких закономірностей або ритмів. На підставі цього підбираються потрібні числа і їх комбінаціі.Среді зарубіжних мрійників виграти поширена методика об'єднання в пул. У разі виграшу грошовий приз порівну діляться серед всіх учасників пулу. Може, цей спосіб і збільшує ймовірність виграшу, але до ризику програти додається ще й ризик, що виграв учасник відмовиться ділитися призом. Та й вартість виграшу, розділена на всіх, багаторазово зменшується.

нематематичні методи

В інтернеті повно численних способів виграшу, заснованих на різних містичних ритуалах, візуалізації і тому подібному шарлатанстві. Так само як і спеціальних програм, автоматично подбирающих по відомим тільки їм формулами комбінації цифр. Всі ці способи анітрохи не збільшують ймовірність отримання призу. Якби такі методи дійсно працювали, чому їх автори досі не розбагатіли, а організатори лотерей досі не збанкрутували?
Існують і просто везучі люди. Едвард Вільямс, офіцер Королівських збройних сил у відставці, примудрявся 4 рази вигравати в лотерею великі суми від 100 000 до мільйона доларів. У 2009 році йому пощастило виграти в лотерею двічі.
Самі організатори лотерей пропонують простий і нехитрий спосіб збільшити свій шанс на виграш - це грати. Спочатку визначитися з щомісячною сумою, яку буде не шкода втратити. І на ці гроші регулярно купувати лотерейні квитки. З точки зору здорового глузду все правильно: якщо ніколи не грати, ніколи не виграєш. А регулярна участь в лотереях і є спосіб підвищити шанси на удачу.