Як намалювати одяг. Як малювати ескізи одягу.

Згадайте, скільки разів вам в голову приходили сміливі та оригінальні ідеї про те, як може виглядати той чи інший предмет одягу - але, як правило, такі ідеї так і залишалися плодом уяви, так як у вас бракувало майстерності та здібностей втілити їх у життя. Насправді, для того, щоб зробити придуману модель одягу реальністю, вам не потрібні ніякі специфічні навички. Почніть з переносу придуманого ескізу на папір - в малюванні ескізу вам допоможе техніка зображення схематичною людської фігури.
Інструкція
1
Подумайте, чи буде ваш предмет одягу належати жінці чи чоловікові. Залежно від цього ви будете видозмінювати пропорції фігури людини на своєму малюнку.
2
Для початку намітьте основні лінії, по яких ви побудуєте силует фігури, дотримуючись пропорції. Пропорції людського тіла відносно голови складають 7,5: 1. Досить часто в ескізах моделі спеціально подовжують ноги, збільшуючи пропорції до 8,5: 1.
3
Така пропорція надасть вашій моделі на малюнку елегантності, але збільшувати довжину ніг ще більше не рекомендується - це спричинить непропорційність.
4
Розмітьте лист на кілька частин, відповідних пропорції. Потім у схематичному вигляді накидайте контури тіла - якщо тіло чоловіче, малюйте більш широкі плечі і груди при вузьких стегнах, а якщо тіло жіноче - малюйте широкі стегна при вузьких плечах.
5
Для того, щоб фігура людини виглядала реалістично, зобразите в підготовчому варіанті суглобові з'єднання у вигляді кружечків, з'єднуючи їх плавними лініями. Потім зітріть підготовчі штрихи. Голову зобразите у вигляді яйцеподібного овалу, а груди - у вигляді опущеною трапеції.
6
Малювання пропорційної фігури необхідно для того, щоб зобразити одяг реалістично і красиво - якщо ви намалюєте її так, як вона буде лежати на справжньої людської фігурі, вам буде легше зрозуміти, як саме зшити річ , і з яких елементів вона складається. Для початку намітьте навколо фігури контури задуманого предмета одягу. Після цього починайте промальовувати і деталізувати контур, додаючи деталі. Намітьте покрій речі.
7
Щоб одяг виглядала на фігурі ще більш реалістично, постарайтеся зобразити природні складки і плинність тканини, попередньо поспостерігавши за справжніми тканинами та їх поведінкою при складанні, поривах вітру та інших впливах.
8
Для того, щоб вам було простіше малювати одяг , використовуйте як приклад фотографії та малюнки, знайдені в мережі. Порівнюйте те, що у вас виходить, з готовими зображеннями.
9
Спочатку ви можете скопіювати силует вже готової речі, знайденої в інтернеті, а потім підключити фантазію і видозмінити намальовану річ у відповідності зі своїми побажаннями.