Як намалювати великі очі. малюємо очі аніме поетапно.

Великі очі - головна визначна пам'ятка героїв аніме. Діти, жінки і чоловіки в японських мультфільмах відрізняються широко розкритими, яскравими і трохи здивованими очима. Навчитися малювати їх нескладно - для цього достатньо всього декількох уроків.
Вам знадобиться
  • - папір для малювання;
  • - олівці;
  • - ластик;
  • - кисті;
  • - фарби.
Інструкція
1
Для початку спробуйте зобразити очі, характерні для більшості жіночих персонажів. На аркуші поставте крапку і з неї проведіть вгору дві прямі лінії. Чим більше відстань між прямими, тим крупніше буде очей. Лінії проводите дуже тонко.
2
У верхній третині утворився трикутника зобразите круто вигнуту дугу з невеликим надламом, в якому натискання олівця посилюється. Ця лінія буде верхнім контуром очі. У нижній третині зобразите другий контур у вигляді лінії з вигином в правому куті. Переконайтеся, що розмір очі вас влаштовує.
3
Зітріть допоміжні лінії, обведіть контуру очі м'яким олівцем. У лівій частині лінії повинні бути тонше, справа - більш жирними. Всередині очі намалюйте вертикальний овал - райдужки. Частина її повинна бути прихована верхнім століттям - це додає очам жвавість і характерне для аніме-персонажів вираз.
4
Всередині райдужки зобразите зіницю у вигляді овалу меншого розміру. Поверх нього поставте відблиск. Очі героїнь аніме повинні бути яскравими і блискучими, тому відблиск зробіть крупним, наполовину закриває зіницю. Враховуйте напрям світла - наприклад, якщо за вашою задумом він падає зліва, відблиски теж повинні розташовуватися в лівій частині очі.
5
Зафарбуйте зіницю і заштрихуйте райдужку, залишивши відблиски білими. Обведіть верхню повіку, позначивши над ним невелику складку. Намалюйте вії у вигляді гострих недовгих «пік». Достатньо трьох вій у зовнішнього краю верхньої повіки. Над оком зобразите тонку і коротку брову як рівній дуги.
6
Якщо ви хочете намалювати пару очей, дійте синхронно. Зробіть дві заготовки, одночасно промальовувати повіки, райдужки, зіниці і світлові відблиски. Інакше ви не зможете домогтися симетричності малюнка.
7
Олівцевий начерк можна розфарбувати акрилом, маслом або аквареллю. Розведіть фарбу потрібного тону і покрийте нею райдужки. Виберіть яскравий і чистий колір - смарагдово-зелений, янтарно-жовтий, блакитний або ліловий. На тонку кисть наберіть білила і розставте світлові відблиски. В останню чергу обведіть очей і вії чорним контуром і Зачерне зіниці.