Як нанести стрази на нігті. стрази на нігтях Як наносити.

Манікюр є візитною карткою жінки. Тому руки повинні бути доглянутими і красивими. Існує безліч варіантів оформлення нігтів, але все більшу популярність набирає їх прикраса за допомогою страз. Зробити такий манікюр можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - стрази;
  • - клей для стразів;
  • - зубочистки;
  • - тонкий пінцет;
  • - пензлик для нейл Арт.
Інструкція
1
Підготуйте нігті. Проробіть ретельну чистку, надайте нігтям бажану форму і відшліфуйте їх. Якщо ваш манікюр був пошкоджений, а нігті слабкі, проведіть процедури щодо їх зміцнення.
2
Перш ніж робити дизайн нігтів з використанням страз, продумайте малюнок або композицію оформлення. Підберіть відтінок лаку. Для більшої ефектності поєднуйте прикраса стразами з малюнком на нігтях, виконаним пензликом.
3
Підготовлені нігті покрийте лаком потрібного кольору. Потім зубочисткою або голкою перенесіть прикраса на нігтьову пластину. Робіть це якомога швидше, щоб лак не встиг висохнути і стрази добре приклеїлися. Слідкуйте, щоб лак не розмазувався.
4
Можна клеїти стрази і за допомогою спеціального клею, так прикраса триматиметься довше. Використовуючи тонку пензлик, призначену для нейл-арту, залиште на нігтьової пластини невеликі крапельки клею. Пунктир з клеїть кошти наносите по лінії передбачуваного малюнка. Виконуйте все акуратно, щоб клей не розтікся. На кожну крапельку доводиться по одному прикрасі.
5
За допомогою тонкого пінцета помістіть стрази на крапельки клею. Якщо вам звичніше використовувати зубочистку, не забувайте змочувати її кінчик в воді. Для захоплення страза притисніть кінець зубочистки до прикраси і переносите на ніготь.
6
Пригорніть стрази до нігтя і трохи почекайте - лак повинен підсохнути. Потім покрийте прикрашений ніготь безбарвним засобом або спеціальним закріплювачем. Знову дочекайтеся висихання.
7
Щоб зробити модний варіант французького манікюру, нанесіть на кінчики нігтів стрази золотистого, срібного або прозорого кольору. Використовуйте для нанесення голку або зубочистку і стежте, щоб стрази були однакового розміру, укладайте їх по «лінії усмішки».
Зверніть увагу
не притискайте занадто сильно стрази до нігтя - в кращому випадку тільки пошкодите манікюр, в гіршому подряпаєте поверхню нігтів, що може привести до того, що вони почнуть розшаровуватися.
Корисна порада
Манікюр зі стразами протримається довго, головне, не мийте руки перші кілька годин, особливо в гарячій воді.