Як убезпечити квартиру.

Кожен з нас не раз замислювався про безпеку свого майна. Квартири, гаражі, офіси - все це ми хочемо убезпечити від небажаного проникнення і чужих очей. А з розвитком нових технологій зробити це легко, але одночасно досить складно.
Інструкція
1
Підсильте вхідні двері. За допомогою металевих штирів зміцните дверну коробку. Поставте на двері кілька замків, при цьому необхідною умовою їх розміщення є певна відстань між ними, яке повинно бути не менше 150 мм. Вибираючи замок, врахуйте габарити двері і напрям її відкриття, і запам'ятайте істину - хороший замок має складний ключ.
2
Якщо ви в'їхали в нову квартиру , то першим ділом змініть замки. Зверніть увагу на захист вікон, особливо якщо квартира знаходиться на першому або останньому поверсі, а також на примикають пожежні драбини та водостічні труби. У цьому випадку обов'язково встановіть на вікна грати.
3
У разі короткочасного від'їзду не розповідайте про це нікому сторонньому. Подбайте про те, щоб кореспонденція у вашій поштовій скриньці не накопичувалася, для чого попросите сусідів регулярно її вилучати. Прийміть заходи для імітації присутності в квартирі. Це можна зробити за допомогою спеціальних пристроїв, здатних періодично включати і вимикати світло або створювати ефект розмови. При можливості свій дверний дзвінок підключіть паралельно до дзвінка сусідів. Не залишайте вдома цінні речі.
4
Щоб убезпечити квартиру в повсякденному житті, обмежте маршрути руху сторонніх по квартирі, обов'язково супроводжуйте їх. Не залишайте цінні речі на видних, легкодоступних місцях. Періодично перевіряйте виходи на горище, вони повинні бути постійно закриті, щоб уникнути будь-якого проникнення через них злодіїв.
5
Для повної впевненості в безпеці вашого житла встановіть сигналізацію. Це може бути як централізоване спостереження, так і тривожна сигналізація. Після цього збереження вашого майна буде під захистом позавідомчої охорони.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4IffZ8SDd-Q